18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczna prawda ujawniona

Spears o ojcu: "traktował mnie jak jeb*** psa"

Wojciech Kozicki
12.10.2022  15:19
Britney Spears prywatnie. Trudna relacja z ojcem
Britney Spears prywatnie. Trudna relacja z ojcem Fot: White Label/East News

Kariera Britney Spears nikogo już nie intresuje, ale życie prywatne Britney Spears to temat rozchwytywany. Ostatnio publikowała zdjęcia nago, a teraz ujawniła jak terroryzował ją jej własny ojciec!

Fani i tabloidy ryją w życiu prywatnym Britney Spears jak świnie w truflach. A jest w czym grzebać! Piosenkarka ostatnio często pokazuje się nago, a teraz zdecydowała się na szokujące wyznanie. W mediach społecznościowych wyznała, że ma problemy z samoakceptacją przez sadystycznego ojca. Obyś spłonął w piekle sk*** - napisała Britney Spears.

Britney Spears życzy cierpienia swojemu ojcu. Co jej zrobił?

Britney Spears od lat walczyła, by uwolnić się spod kurateli ojca i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Opowiedziała jak zmuszono ją do leczenia w zakładzie psychiatrycznym i zabierano jej pieniądze. Za wszystkim miał stać właśnie jej ojciec. Wreszcie powiedziała o nim najmroczniejszą prawdę. Wyznała, że zniszczył jej samoocenę i traktował ją jak „jeb*** psa”.

Opowiedziała, że ojciec był wiecznie pijany i stosował „wszystkie chwyty”. Nie ukrywa, że dziś modli się, by mężczyzna „poczuł choć 5 minut bólu”, którego ona doświadczyła.

W czym tkwi sekret? Co ukrywacie? Chcesz mnie usadzać po tym, jak obnażałeś moje ciało pielęgniarkom, które myły mnie jak j*banego psa? Po tym, jak się nade mną znęcano, jak nie mogłam zadawać pytań? Zawsze byłam ciekawa, jak czują się ładni ludzie... Kiedyś się tak czułam, ale kuratela wszystko zmieniała, nie czułam nic. Było mi przykro. Nie miałam nic do powiedzenia, miałam tylko wykonywać rozkazy... Będę to mówić do śmierci i dzień dłużej - rodzina zrujnowała mi życie! Latałam do Londynu promować swoją markę odzieżową i nie mogłam zabrać ze sobą chłopaka. W tym czasie matka i ojciec wypoczywali w moim pokoju... Traktowali mnie jak j*banego psa. Nawet nie wspominam, gdzie mnie potem wysłali... Nigdy się z tym nie pogodzę. Ojciec zawsze mi wmawiał, że jestem gruba. Nie czułam się dość dobra, wystarczająca, czułam się jak najbrzydsza osoba na świecie - wyznała Britney Spears. (Pudelek)

Britney Spears - ...Baby One More Time (Official Video)

Czytaj także