Ooops! She did it again!

Britney Spears w ciąży. Baby one more time!

Wojciech Kozicki
12.04.2022  17:08
Britney Spears znów się romnaża. Będzie miała tyle dzieci ile przebojów?
Britney Spears znów się romnaża. Będzie miała tyle dzieci ile przebojów? Fot: face to face/FaceToFace/REPORTER

Britney Spears zrobiła test ciążowy i zaśpiewała "Ooops!...I did it Again"? Ma ku temu powody, bo JEST W CIĄŻY! Gwiazda pop po raz trzeci zostanie mamą. Informację o ciąży potwierdził partner piosenkarki, 28-letni trener personalny Sam Asghari. 

Britney Spears stawia na macierzyństwo i idzie jej śpiewająco. Właśnie ogłosiła, że po raz trzeci jest w ciąży, a ojcem jest Sam Asghari. 28-letni trener personalny i nie ukrywajmy – apetyczne ciacho- pochwalił się już sukcesem swoich plemników. Nie wiemy czy była to wpadka, czy świadoma decyzja i czy wokalista przed zbliżeniem powiedziała ukochanemu GIMMIE MORE.

Britney Spears w ciąży. Nowa miłość będzie TOXIC?

Księżniczka pop znajdzie wreszcie szczęście i spokój? Przypominamy, że w 2007 roku Britney przeszła załamanie nerwowe, przez 13 lat przebywała pod zasądzoną kuratelą ojca, który miał dopuszczać się nadużyć dotyczących majątku, inwigilować córkę i kontrolować jej życie zawodowe i prywatne. 12 listopada 2021 roku odzyskała wolność i oddaje się błogim chwilom ze swoim narzeczonym. 

Britney Spears ma już dwóch synów, których ojcem jest były mąż wokalistki Kevin Federline. W jednym z wywiadów wyznała, że teraz marzy o córce. Czy będzie wystarczająco LUCKY i doczeka się pociechy o upragnionej płci?

Małżeństwo i dzieci są naturalną częścią silnego związku przepełnionego miłością i szacunkiem. Bycie ojcem to coś, o czym zawsze marzyłem i traktuję to bardzo poważnie. To najważniejsze zadanie, którego kiedykolwiek musiałem się podjąć - wyznał Sam Asghari na Instagramie.
Czytaj także