18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łzy płyną

Britney Spears w żałobie. Spotkała ją niewyobrażalna tragedia

16.05.2022  16:14
Britney Spears straciła ciążę
Britney Spears straciła ciążę Fot: Ovidiu Hrubaru/Shutterstock

Britney Spears dopiero co odzyskała swoje życie, uwalniając się spod kurateli ojca, a już spotkała ją ogromna tragedia. Czy gwiazda jeszcze z tego wyjdzie? Na razie trudno znaleźć słowa na opisanie jej żalu.

Britney Spears nie miała lekkiego życia. Piosenkarka przez długie lata znajdowała się pod nadzorem ojca, przez co nie mogła sama o sobie decydować. Kiedy w końcu uwolniła się od takiego układu i odzyskała władzę nad swoim życiem - spotkała ją tragedia.

Britney Spears miała po raz trzeci zostać mamą. Przez wszystkie lata kurateli ojca nie mogła spełnić tego marzenia. Teraz już się ono udało, już cały świat cieszył się z artystką, ale doszło do tragedii. Wokalistka straciła ciążę.

Ona i jej ukochany przekazali tę smutną wiadomość w mediach społecznościowych po to, by fani byli świadomi ich obecnej sytuacji. 11.04.2022 na jej profilu, obserwowanym przez 41,1 mln użytkowników sieci, pojawił się wpis, w którym czytamy:

"Ostatnio tak schudłam podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam: "Jezu, co stało się z moim brzuchem?". Mój mąż powiedział: "Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasku". Więc zrobiłam test ciążowy i… uhhh… no cóż… spodziewam się dziecka!" -  pisała wtedy podekscytowana Britney.

Britney Spears straciła ciążę

Niestety, teraz ta radość już zgasła i okazała się zdecydowanie przedwczesna. Britney Spears będzie musiała po raz kolejny zmierzyć się z bardzo obciążającą psychicznie sytuacją. Trzymamy kciuki, by sobie z tym poradziła.

Z największym smutkiem musimy przekazać, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży. To druzgocący czas dla każdego rodzica. Może powinniśmy byli zaczekać z ogłoszeniem, aż ciąża będzie bardziej zaawansowana, jednak byliśmy zbyt podekscytowani, by podzielić się dobrymi wieściami

- napisano w mediach społecznościowych.

Britney Spears ma już dwóch dorosłych synów Seana Prestona i Jaydena Jamesa, których ojcem jest tancerz, Kevin Federline. Mamy nadzieję, że mężczyźni jeszcze doczekają się upragnionego przez ich matkę rodzeństwa.

Czytaj także