18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie był wzorem

Bronisław Cieślak przed śmiercią ujawnił sekret. "Żałuję tego"

04.05.2021  09:49
Bronisław Cieślak nie żyje
Bronisław Cieślak nie żyje Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Bronisław Cieślak w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że często zaniedbywał obowiązki rodzinne. Rozwój jego kariery aktorskiej znacznie wpłynął na relacje z dziećmi.

W niedzielę zmarł Bronisław Cieślak. Legendarny "porucznik Borewicz" odszedł w wieku 77 lat. Przed śmiercią aktor w wywiadzie z magazynem "Show" ujawnił kilka sekretów z jego życia prywatnego.

Bronisław Cieślak nie był najlepszym ojcem. Większość czasu poświęcał rozwojowi kariery, przez co kontakt z dziećmi utrzymywał głównie przez telefon.

Najbardziej żałuję, że wychowałem moje dzieci przez telefon. Nie było mnie w domu, nie chodziłem na wywiadówki. Nie byłem wzorowym ojcem - poinformował gwiazdor.

Jak przyznaje aktor, nieobecność przy wychowaniu dzieci sprawiła, że nie stanowił on dla nich żadnego wzoru. "Nawet nie imponowało im, że byłem Borewiczem – stwierdził rozżalony.

Bronisław Cieślak nie był dobrym ojcem

Dzieci Bronisława Cieślaka nigdy nie zainteresowały się aktorstwem. Wybrały spokojne życie poza kamerami i błyskiem fleszy.

Najstarsza córka skończyła rekreację i turystykę: pracuje w biurze podróży. Młodsza, Zosia jest lingwistką i została tłumaczem. Najmłodszy Janek studiuje filozofię i bardzo dobrze mu idzie - otrzymuje stypendium rektorskie - poinformował Cieślak w wywiadzie z "Show".

Bronisław Cieślak od dawna walczył z nowotworem. Kilka lat temu ciężka choroba przerwała jego aktywność zawodową. Jak przyznawał, w trudnych chwilach wielkie wsparcie stanowiła jego rodzina.

Czytaj także