18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest między nimi kolorowy wiatr?

Brzozowski i Górniak mają ROMANS? Przyłapali ich!

01.06.2021  15:34
Rafał Brzozowski i Edyta Górniak mają się ku sobie? Gorący romans wisi w powietrzu
Rafał Brzozowski i Edyta Górniak mają się ku sobie? Gorący romans wisi w powietrzu Fot: Beata Zawadzka/East News

Czy Rafał Brzozowski i Edyta Górniak angażują się w bliższą relację, a może nawet miłosne konszachty? Występ Brzozowskiego na Eurowizji wciąż pewne sprawia ból, ale gwiazdor TVP znalazł pocieszenie w towarzystwie polskiej diwy.

Rafał Brzozowski może nie odniósł sukcesu na Eurowizji, ale najwyraźniej świetnie układa mu się w życiu prywatnym. Jeszcze przed konkursem odwiedził Edytę Górniak w jej górskiej chacie i spędził tam podobno majówkę. Zrobiono im też zdjęcia podczas spaceru na Krupówkach.Czyżby zaiskrzyło? Gołąbeczki zostały przyłapane na romantycznej kolacji. 

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak to duet w życiu prywatnym?

Pudelek opublikował zdjęcia na których Edyta Górniak i Rafał Brzozowski, tuż przed koncertem ku pamięci Krzysztofa Krawczyka spędzili razem romantyczne chwile w restauracji. Co więcej, portal ustalił, że był to lokal serwujący  dania kuchni polskiej. Nie wiemy co zjedli, ale w kieliszkach zapewne było coś rozgrzewającego. Podobno „oddawali się ożywionym rozmowom”.

Pudelek pisze, że „Edyta, niewątpliwie oczarowana młodszym o niemal dekadę Rafałem, wpatruje się w niego jak w obrazek”. Obydwoje są aktualnie singlami, więc…

Podczas niepozornego live'a, który miał miejsce przeszło miesiąc temu, Edyta Górniak i Rafał Brzozowski nieoczekiwanie bardzo się do siebie zbliżyli. Diwie i jej młodszemu o dziewięć lat koledze tak dobrze się rozmawiało online, że postanowili się spotkać – pisze Pudelek.

Edyta Górniak o Rafale Brzozowskim:

Czytaj także