18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bara, bara, bara, riki, tiki, tak...

Romans Brzozowskiego i Górniak? Ujawnił czy byli TAK BLISKO

01.09.2021  14:51
Brzozowski i Górniak mają romans? Ta wypowiedź jasno określa ich relację
Brzozowski i Górniak mają romans? Ta wypowiedź jasno określa ich relację Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Czy Rafał Brzozowski i Edyta Górniak mają romans? Co łączy diwę i prawie-finalistę Eurowizji? Od plotek aż huczy, więc pieśniarz z TVP postanowił ujawnić prawdę o ich relacji w wywiadzie z Jastrząb Post. Przy okazji skomentował też antymaseczkowy manifest Górniak na Wakacyjnej Trasie Dwójki.

Czy Rafał Brzozowski i Edyta Górniak mają się ku sobie? Odkąd spędzili romantyczne chwile w domu diwy na Podhalu i zrobiono im zdjęcia podczas spaceru po Krupówkach, plotkom nie ma końca. Edyta Górniak nie próbuje wszystkim wmówić, że to nie ona była Ewą i wyznała, że spędzili razem noc, opisując co robili do rana. Teraz głos w sprawie zabrał sam prowadzący „Jaka to melodia?”. A było TAK BLISKO...

Brzozowski i Górniak są parą? Wokalista powiedział prawdę... a może kłamie śpiewająco?

Brzozowski w rozmowie z „Jastrząb Post” podkreślił, że Edyta Górniak jest przede wszystkim jego przyjaciółką, którą wspiera i nie polemizuje z jej poglądami. Nie ma zamiary krytykować jej za ostatnie wybryki, które sprowadziły na nią lawinę hejtu.

Przypomnijmy, że Edyta Górniak pochwaliła się na Instagramie, że na Wakacyjnej Trasie Dwójki zerwała plakat z informacją o nakazie noszenia maseczek. Próbowała się z tego tłumaczyć, ale było już za późno, rozpętał się przysłowiowy „shit storm”.

Przede wszystkim Edyta jest moją przyjaciółką. Bo tu już się różne rzeczy mówi. Edyta ma swoje określone poglądy. Jako przyjaciółkę wspieram. Ja nie polemizuję. Ona jest osobą autonomiczną i ona wie, co robi. To jest osoba bardzo inteligentna o dużej wrażliwości. Ja bym pewnie tego nie zdjął, natomiast jeśli tak zrobiła, jest to jej sprawa, natomiast ja ją rozumiem. Znam jej poglądy i wiem, co Edyta chce powiedzieć i tyle – Brzozowski opisał swoją relację z Górniak. (Jastrząb Post)

W sumie, co innego miał powiedzieć? Zapewne nie chce podpaść Kurskiemu i TVP, bo przecież publiczne media szykują dla niego wielką imprezę za pieniądze podatników. Brzozowski raczej nie pyta w pracy „jaka to melodia”, tylko śpiewa jak mu Kurski zagra.

Brzozowski opowiada o relacji z Edytą Górniak [WIDEO]