18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy sukces jest TAK BLISKO?

Brzozowski wciąż wierzy, że wygra? Ma niezły the ride

Wojciech Kozicki
27.05.2021  12:35
Brzozowski i wywiad po Eurowizji. Wciąż wierzy, że wygra z The Ride
Brzozowski i wywiad po Eurowizji. Wciąż wierzy, że wygra z The Ride Fot: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji, a piosenka „The Ride” jakimś cudem nie podbiła Europy. Czy gwiazdor TVP przegrał konkurs? Uważa, że NIE. Udzielił pierwszego wywiadu po występie, nie ma sobie nic do zarzucenia i nawet… JEST Z SIEBIE DUMNY!

Rafał Brzozowski wygrał Eurowizję, a przynajmniej w odczuciu swoim i prezesa TVP Jacka Kurskiego. W pierwszym wywiadzie po Eurowizji, którego udzielił po konkursie Pomponikowi, przyznał, że Eurowizja pełna jest niespodzianek i uważa, że jej wyniki mogą zmieniać trendy muzyczne na świecie.

Rafał Brzozowski - kariera i język angielski

Czy piosenka „The Ride” to materiał na hit? Zdaniem Brzozowskiego, „może spodobać się każdemu” i wokalista wciąż wyraźnie wierzy w przyszły sukces "The Ride". Brzozowski uznaje piosenkę za potencjalny przebój! Trzeba przyznać, chociaż próbujemy, to wciąż nie możemy o niej zapomnieć…

Piosenka napisana specjalnie dla mnie przez wspaniałych muzyków ze Szwecji. Team: Thomas Karlsson, Clara Rubensson, Johan Mauritzson i Joakim Övrenius jest naprawdę dobry i chyba nie trzeba nikomu przypominać, że Szwedzi znają się na produkcji hitów. Wystarczy wspomnieć, że ich zespół ABBA z piosenką "Waterloo" – rozpływa się nad The Ride Brzozowski w Pomponiku.

Przy okazji  Brzozowski zdradził sekret, skąd u niego tak doskonały język angielski. To rodzice zadbali, by uczył się języka i miał dobrych nauczycieli. Poza tym, uczył się angielskiego z piosenek.

Śpiewając, zapamiętywałem zwroty i w połączeniu z wiedzą ze szkoły udało mi się opanować ten język tak, że porozumiewam się swobodnie. Pomógł mi też międzynarodowy kurs latania, tam mówi się tylko po angielsku - ujawnił Rafał Brzozowski. (Pomponik)

Historia i kariera Rafała Brzozowskiego

Brzozowski opisał także początki swojej kariery. Okazuje się, że zaczynał jeszcze w liceum w Klubie Garnizonowym Twierdzy Modlin, śpiewając covery Briana Adamsa, Czerwonych Gitar czy Krzysztofa Krawczyka. Później zabłysnął w programach „Szansa na sukces” i "The Voice of Poland", a finalnie wydał płytę (na którą wziął kredyt) z hitem „Tak blisko”. Czy powinien nagrać jej nową wersję, odnoszącą się do Eurowizji, o tytule „Tak daleko”?

Czy piosenka "The Ride" wkrótce stanie się międzynarodowym szlagierem? Przewidujemy, że jej przyszłość jest czarna i mroczna jak okulary Brzozowskiego z Eurowizji...

Rafał Brzozowski - The Ride na Eurowizji - ostatni występ