Śpiewa jej "The Ride" do snu?

Brzozowski ma romans z gwiazdą TVP? Fiu fiu, ale para!

18.10.2021  20:17
Brzozowski i seksowna gwiazda TVP mają się ku sobie? O rety, to byłaby urocza para!
Brzozowski i seksowna gwiazda TVP mają się ku sobie? O rety, to byłaby urocza para! Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W internecie aż huczy od plotek, że Rafał Brzozowski i Edyta Górniak mają romans. Tymczasem media sugerują, że pieśniarz z TVP mógł zbliżyć się do innej gwiazdy z Telewizji Polskiej. Czy między nim, a Martą Manowską, zaiskrzyło?

Romans Rafała Brzozowskiego i Edyty Górniak nie został potwierdzony, choć diwa opowiedziała o romantycznej nocy, którą razem spędzili. Tymczasem katolicki tygodnik „Dobry Tydzień” głosi inną dobrą nowinę. Brzoza podobno mocno zżył się z Martą Manowską na planie „The Voice Senior”, a ich znajomość zaczęła się jeszcze podczas kręcenia programu „Rolnik szuka żony”, gdzie czarny koń Eurowizji nagrywał czołówkę. Jak pisze wspomniany tygodnik, „ta interpretacja utworu, w którym pobrzmiewa tęsknota, za każdym razem porusza dziennikarkę".

Brzozowski i Manowska mają się ku sobie?

Jak podaje Pomponik, Brzozowski nie jest Manowskiej obojętny, ponieważ bardzo martwiła się o niego, gdy tuż przed finałem poprzedniej edycji "The Voice..." zachorował na koronawirusa. Co więcej, obydwoje są singlami i obydwoje w wywiadach mówią, że chcą mieć dzieci.

Tych dwoje ma podobną wrażliwość i spojrzenie na świat. Przy realizacji 'The Voice...'  spędzali ze sobą długie godziny na planie i jeszcze bardziej się zbliżyli. Stworzyli wyjątkowy duet, mają podobną, pozytywną energię. Dziś przerwy w nagraniach najchętniej spędzają razem, zatopieni w konwersacji. Mają wiele tematów, rozmawiają o muzyce i podróżach, które są ich wspólną pasją. Dziennikarka wypytywała artystę o pielgrzymkę do Asyżu, którą odbył w 2017 roku. Martę i Rafała łączy bowiem wspólny światopogląd - dla obojga wiara w Boga to niezwykle ważna sfera życia. Ci, którzy z nimi pracują, nie mają wątpliwości, że ta przyjaźń może zmienić się w coś więcej – pisze „Dobry tydzień”.

Sądzicie, że Marta Manowska chciałaby słuchać „The Ride” do snu i jej serce mogłoby bić dla Brzozowskiego? Byliby piękną parą?

Czytaj także