18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

The Ride na scenie i w miłości

Brzozowski o swoim ideale kobiety. Prędzej znajdzie prawdę w TVP?

Wojciech Kozicki
31.05.2022  16:27
Idealna kobieta istnieje? Rafał Brzozowski ujawnił kim jest. Spoiler - to nie Edyta Górniak!
Idealna kobieta istnieje? Rafał Brzozowski ujawnił kim jest. Spoiler - to nie Edyta Górniak! Fot: TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski zarówno na scenie jak i w miłości, ma ochotę na THE RIDE. Jaki jest idealny typ kobiety według szansonisty z TVP i jakiej muzy poszukuje? Zaskoczenie, nie jest to Edyta Górniak…

"The Ride" dla Rafała Brzozowskiego miało być światową podróżą pierwszą klasą, a okazało się ledwie nocną przejażdżką po Radomiu. Jakby nieszczęść było mało, w zeszłym roku zakończył związek z Anną Tarnowską, a cała Polska żyła jego rzekomym romansem z Edytą Górniak. Gospodarz „Jaka to melodia?”, który zasiadał w jury konkursu Miss Polonia 2022, został zapytany o ewentualną nową miłość. Drogie panie, wiemy kogo konkretnie szuka ciacho z TVP! I to jest niestety dla was ta zła wiadomość...

Rafał Brzozowski i idealny typ kobiety. Jakie ma wymagania?

Czy szukanie nowej partnerki pójdzie Brzozowskiemu śpiewająco jak eliminacje do finału Eurowizji? Sądząc po tym jakie ma wymagania, czeka go niezłe THE RIDE. W rozmowie z Jastrząb Post ujawnił, że na razie nie jest w fazie poszukiwania kobiety życia, ale jest „otwarty na życie”. To znaczy że transferowe okienko miłości jest otwarte i można składać pieśniarzowi uczuciowe oferty?

W żadnej fazie nie jestem. Trzeba być po prostu otwartym na życie i chwytać to życie tak, jak ono się dzieje. Myślę, że to jest najwłaściwsze nastawienie - aby być otwartym na wszystko, co może nas spotkać – ujawnił Rafał Brzozowski. (Jastrząb Post)

Okazuje się, że Rafał Brzozowski mierzy wysoko, a jego idealnym typem kobiety jest aktorka Charlize Theron z filmów "Monster" i "Gorący temat". Trzeba przyznać, strzał z grubej rury i super partia. Talent, uroda, temperament, doświadczenie. Kto w Polsce mógłby być dla niej konkurencją? Ze swojej strony sugerujemy Dodę, Martę Linkiewicz, Krystynę Pawłowicz lub Kasię Cichopek, która właśnie rozwodzi się z Marcinem Hakielem.

Przypominamy, że Rafał Brzozowski i jego ostatnia partnerka Anna Tarnowska byli ze sobą przez ponad osiem lat. Zarówno sam związek, jak i rozstanie zdołali utrzymać z dala od mediów. Sami zdecydowali, kiedy o swoim życiu prywatnym poinformują szersze grono – przypomina Plotek.

RAFAŁ BRZOZOWSKI - The Ride - LIVE - Poland - Second Semi-Final - Eurovision 2021