18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczne prognozy

Dramat Brzozowskiego. To koniec kariery?

29.05.2021  12:03
Zapendowska i Wrona prognozują co dalej z Rafałem Brzozowskim
Zapendowska i Wrona prognozują co dalej z Rafałem Brzozowskim Fot: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Rafał Brzozowski odniósł sukces, bo z taką piosenką jak „The Ride” w ogóle wpuścili go do budynku. Co dalej z Brzozowskim? Jaka czeka go przyszłość? Elżbieta Zapendowska  i Hirek Wrona w Plejadzie prognozują co czeka gwiazdę TVP. To mroczne wizje rodem z programów jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Rafał Brzozowski na Eurowizji był Marcinem Najmanem branży muzycznej. Już przed walką wiadomo było, do jakiej dojdzie tragedii. Co dalej? Prowadzący „Jaka to melodia?” zapowiada, że nagrywa nowe piosenki, będzie nowa płyta, nowy teledysk. Tymczasem trenerka wokalna Elżbieta Zapendowska ma dla niego złe wiadomości i prognozy.

Rafał Brzozowski po Eurowizji. Czy czeka go wielka kariera muzyczna?

Co prawda Rafał Brzozowski zajął 14. miejsce w eurowizyjnym półfinale, ale w sercu Jacka Kurskiego jest na pierwszym miejscu. Czy to pomoże mu w dalszej karierze? Niekonieczne. Dziennikarz muzyczny Hirek Wrona zastanawia się, czy w przypadku Brzozowskiego jakakolwiek kariera muzyczna do tej pory zaistniała. Co gorsza, Rafał kojarzy się raczej jako prezenter telewizyjny. Zdaniem Wrony, jeśli będzie chciał robić karierę w branży muzycznej, może mieć problemy.

Popatrzmy na rynek amerykański, możemy się śmiać z Justina Biebera, ale on potrafi śpiewać. A Rafał Brzozowski - skoro sprawdza się jako prezenter telewizyjny, może w tym kierunku powinien pójść? Być może to jest jego miejsce na ziemi. Nie przewiduję, żeby jego kariera muzyczna nabrała dynamicznego rozpędu i żeby nagle opanował listy przebojów w Polsce czy na świecie – ocenia Hirek Wrona.

Czy muzyczna przyszłość i twórczość Rafała Brzozowskiego może kogoś zainteresować? Czy może budzić emocje? Plejada zapytała o to Elżbietę Zapendowską, a ta powiedziała wprost, że w ogóle jej to nie interesuje. Przyznała, że śpiewa czysto, ale osobistościowo i repertuarowo nie wzbudził jej zainteresowania.

Nie jest mi bliska ta postać - ani artystycznie, ani widowiskowo. Nigdy nie byłam fanką Rafała Brzozowskiego i mało interesuje mnie jego kariera. Tym bardziej że wiem, że nie ode mnie zależy to, co będzie się z nim działo, tylko od jednego człowieka, który stoi na czele telewizji. On zdecyduje. On może sobie dalej nagrywać, jest mi to zupełnie obojętne – powiedziała Plejadzie Elżbieta Zapendowska.

Rafał Brzozowski na Eurowizji - The Ride [WIDEO]