18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie wstyd

Brzozowski pogrąży się na Eurowizji? BUKMACHERZY NIE DAJĄ MU SZANS

Emilia Waszczuk
14.05.2021  13:21
Rafał Brzozowski wywoła salwy śmiechu? Bukmacherzy są pewni: BĘDZIE PORAŻKA
Rafał Brzozowski wywoła salwy śmiechu? Bukmacherzy są pewni: BĘDZIE PORAŻKA Fot: TRICOLORS/East News

Brzozowski szykuje się do Eurowizji i ciągle wierzy, że ją zawojuje. Niestety panie Rafale, pańskie szanse właśnie stopniały jeszcze bardziej. Bukmacherzy już wiedzą, które miejsce zajmie reprezentant Polski.

Eurowizja nadciąga wielkimi krokami, a wraz z nią nadciąga wielkie upokorzenie i wstyd dla Polski na całą Europę? Rafał Brzozowski dumy z siebie przywdział ciemne okulary i pojechał do Rotterdamu, gdzie swym dyskotekowym przebojem rodem wyjętym z  początków XXI wieku, chce zawojować świat. Niestety szanse ma mniej, niż marne.

Już raz wspominaliśmy, że pan Rafał, którego na reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji wybrał prezes TVP Jacek Kurski (co wybitnie rozwścieczyło fanów show), ma olbrzymie szanse na zajęcie pierwszego miejsca - od końca. Jego piosenka w głosowaniu fanów dostała szalone zero punktów, a na YouTube otrzymała najgorsze noty spośród wszystkich tegorocznych kawałków.

RafałBrzozowski narobi Polsce wstydu na Eurowizji?

Teraz za notowania poszczególnych reprezentantów wzięli się bukmacherzy. Kto jak kto, oni akurat znają się na rzeczy i nie kierują się sercem, a rozumem, a dokładniej pieniądzmi. Muszą być dokładni, by zarobić jak najwięcej i teraz oszacowali, że Polska nie ma żadnych podstaw do radosnego oczekiwania na konkurs.

Tegoroczna edycja Eurowizji zaplanowana jest na dni 18-22 maja. Najpierw odbędą się dwa półfinały, w których wybrane zostaną najlepsze piosenki. Polska reprezentacja, w postaci Rafała Brzozowskiego z zespołem, zaprezentuje piosenkę "The Ride" 20 maja i - jak twierdzą bukmacherzy - na tym się skończy.

Według wyliczeń Rafał Brzozowski dostanie w półfinale całe NIC i zajmie ostatnie miejsce w swojej grupie. W ogólnym zestawieniu piosenka "The Ride" miałaby wylądować na 35 miejscu na 39 możliwych.

Brzozowski wierzy w sukces

Nie ma już chyba nikogo, kto wierzyłby w powodzenie Polaka na Eurowizji. No, chyba że mówimy o władzach TVP lub samym Rafale Brzozowskim. Ten bowiem twierdzi, że stworzył wielki przebój i poderwie ludzi do tańca, zawojuje Europę, a może nawet świat, stanie się międzynarodową gwiazdą...

Myślę, że ta piosenka ma szansę stać się przebojem nie tylko w Polsce. Moja piosenka jest za granicą dobrze przyjmowana. To tylko w Polsce gdzieś czasem pojawia się szpileczka. [...] Myślę, że Eurowizja dużo zweryfikuje. Zobaczymy, co będzie potem. Moja piosenka gdzieś jakieś furtki zagraniczne na pewno otwiera. Może to dobry kierunek, by iść w świat

- rozmarzył się Rafał Brzozowski w rozmowie z Faktem.

Czytaj także
Przeczytaj więcej