18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska wygra Eurowizję 2021?

Brzozowski pokazał nową wersję THE RIDE. Szok!

Wojciech Kozicki
14.05.2021  14:26
Rafał Brzozowski i nowa wersja "The Ride". Remiks na Eurowizję
Rafał Brzozowski i nowa wersja "The Ride". Remiks na Eurowizję Fot: TRICOLORS/East News

Czy Rafał Brzozowski wygra Eurowizję 2021? Jak na razie ostro walczy o ostatnie miejsce,  a notowania u bukmacherów mu nie sprzyjają, ale być może nastąpi zwrot akcji. Właśnie powstała nowa wersja piosenki „The Ride”. Czy ma szanse powtórzyć sukces Edyty Górniak na Eurowizji? Czy Europa pokocha tekst piosenki „The Ride”?

Czy gdy Rafał Brzozowski wykona na Eurowizji „The Ride”, cały świat będzie pytał JAKA TO MELODIA? Jak na razie utwór powoduje u Polaków torsje i sensacje jelitowe, ale na świecie zyskuje kolejne pozytywne opinie. Tymczasem gwiazda TVP zaprezentowała nową wersję „The Ride”. Czujecie sukces w powietrzu?

Rafał Brzozowski i nowa wersja "The Ride". Remiks na Eurowizję

Zakochaliście się w „The Ride”? Wstrzymajcie oddech, bo w sieci dostępna jest nowa wersja „Eurovision revamp”. Rafał Brzozowski jest pewny siebie i wciąż wierzy w swój sukces na Eurowizji 2021. Remix zwiększy jego powodzenie u bukmacherów? Jedno jest pewne, to będzie jego ride of life.

Fani natychmiast zauważyli, że miks „The Ride” przynosi znaczące zmiany, bo głos Rafała Brzozowskiego brzmi naturalniej i sądzą, że cała kompozycja brzmi przyjemniej. Zagraniczni fani deklarują, że będą oddawali głosy na Polskę.

Myślę, że ta piosenka ma szansę stać się przebojem nie tylko w Polsce. Moja piosenka jest za granicą dobrze przyjmowana. To tylko w Polsce gdzieś czasem pojawia się szpileczka. [...] Myślę, że Eurowizja dużo zweryfikuje. Zobaczymy, co będzie potem. Moja piosenka gdzieś jakieś furtki zagraniczne na pewno otwiera. Może to dobry kierunek, by iść w świat – powiedział Brzozowski.

RAFAŁ - "The Ride" - ESC 2021 Revamp