18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"gorsze niż disco polo"

Brzozowski pokazał "hit" na Eurowizję. WSTYD NA CAŁĄ EUROPĘ?

12.03.2021  17:23
Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję. Będzie wstyd?
Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję. Będzie wstyd? Fot: Eurovision Song Contest?YouTube/Printscreen

To już pewne - na Eurowizję jedzie Rafał Brzozowski. Gwiazdor pokazał piosenkę konkursową, a Polacy... nie kryją zażenowania i już chowają się przed światem ze wstydu.

Kilka dni temu donosiliśmy, że wbrew woli widzów Jacek Kurski wysyła na Eurowizję swego ulubieńca. Tym razem nie padło na Zenka Martyniuka, a co złośliwsi śmieją się, że nawet gwiazdor disco polo byłby lepszym reprezentantem. Na konkurs piosenki pojedzie Rafał Brzozowski.

Gwiazdor TVP w piątek pokazał światu swe nowe dzieło, "The Ride" - piosenkę, z którą chce zawojować Eurowizję i Europę. No i się zaczęło.

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 

Tym, że został wybrany przez samego Jacka Kurskiego, by reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji, Rafał Brzozowski pochwalił się w mediach społecznościowych. Gwiazdor jest z siebie niezwykle dumny i już marzy o zawojowaniu świata.

Nareszcie mogę podzielić się z Wami oficjalnie tą wyjątkową wiadomością! Tak, moja piosenka została wybrana do konkursu Eurowizji. Przygoda się rozpoczyna! Hold on for the ride of your life... Trzymajcie kciuki! 

- napisał Rafał Brzozowski na Instagramie.

Ilu ludzi, tyle opinii, jedni gratulują gwiazdorowi szansy, inni są przerażeni. Oto bowiem rozlała się potężna lawina komentarzy, w których ludzie nie zostawiają suchej nitki na Rafale Brzozowskim i jego piosence. Oj zdaje się, że mało kto wierzy w sukces...

Brzozowski na Eurowizji = porażka i wstyd na całą Europę?

Co słuchacze sądzą o piosence? Twierdzą, że jest gorsza, niż najgorsze hity dosco polo, że to narodowa porażka, wstyd, żenada. W licznych komentarzach przepraszają świat za reprezentanta Polski i sugerują, że skoro to wybór TVP, to przecież musiało być tragicznie...

"Przepraszam inne kraje, że to powstało",  "Pionek Kurskiego... kwadratowy, nijaki. Porażka!!!!", "Ambitny tekst. "wsiadaj ze mną na przejażdżkę, wzbijemy się wysoko, bardzo wysoko" Ja pier*ole disco z lat 2000", "Przepraszam poprzednich reprezentantów Eurowizji za mówienie, że byli beznadziejni. Poza moim wyobrażeniem był ten poziom żenady" - czytamy w komentarzach.

I tak się zastanawiamy... Po konkursie Telekamer, gdzie TVP poniosła sromotną porażkę, Jacek Kurski tak się oburzył, że wystosował specjalny komunikat i oskarżył organizatorów plebiscytu o oszustwo. Czy po przegranej na Eurowizji też będzie szukał spisku i chęci zniszczenia TVP?

Czytaj także
Przeczytaj więcej