18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mrrrau! Ciacho, słodziak, łakoć!

Brzozowski w "Szansie na Sukces". Obezwładniające WIDEO z 2002 roku

02.08.2021  21:24
Młody Brzozowski w programie "Szansa na sukces". Był tak słodki, że tego WIDEO nie powinni oglądać ludzie z cukrzycą
Młody Brzozowski w programie "Szansa na sukces". Był tak słodki, że tego WIDEO nie powinni oglądać ludzie z cukrzycą Fot: YouTube

Eurowizja, „Koło Fortuny”, „Jaka to melodia?”, domniemany romans z Edytą Górniak – Rafał Brzozowski odniósł sukces i jest KRÓLEM ŻYCIA. Jednak jakie były jego początki? Showman z TVP zaczynał w 2002 roku w programie „Szansa na sukces”, a po internecie krąży już zaskakujące nagranie wideo.

Rafał Brzozowski to człowiek sukcesu. Prężył gołą klatę w teledysku disco polo, podbił TVP jako prowadzący „Koło Fortuny” i „Jaka to melodia?”, prawie dostał się do finału Eurowizji, a  do tego posądzany jest o romans z Edytą Górniak. Zanim jednak zaczął opływać w splendor, sławę i bogactwo, zaczynał skromnie, jako uczestnik programu „Szansa na sukces”.

Młody Brzozowski w programie "Szansa na sukces". Co zaśpiewał?

Do internetu trafiło nagranie wideo z 2000 roku. „Brzoza” wystąpił w odcinku, który poświęcony był zespołowi Szwagierkolaska. Program prowadził wówczas Wojciech Mann, a gośćmi byli Muniek Staszczyk i Andrzej Zeńczewski.

Jakim cudem jeszcze wtedy nie poznali się na Brzozowskim? Dlaczego nie wygrał? Co prawda za utwór „W saskim ogrodzie” otrzymał wyróżnienie, ale to była dla niego za mało. Na szczęście nie poddał się i młody student AWF-u po latach stał się gwiazdą. Czy ktoś wtedy przypuszczał, że ten skromny chłopak, wyglądający niczym członek zespołu Just 5, spełni swoje wszystkie KOLOROWE SNY?

Rafał Brzozowski w programie Szansa na sukces. Rok 2002! [WIDEO]

Czytaj także