18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rafale, to się nie mieści w pale!

Znowu PORAŻKA Brzozowskiego. Tak najadł się wstydu, że utyje?

23.06.2021  21:49
Czy można jesze bardziej przegrać Eurowizję? Brzozowski idzie na całość
Czy można jesze bardziej przegrać Eurowizję? Brzozowski idzie na całość Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Rafał Brzozowski na Eurowizji wypadł jak polska reprezentacja na meczu ze Słowacją. Ale na tym jednak koniec przykrych niespodzianek i porażek, bo piosenka „The Ride” właśnie dostała srogie wciry na ESC Radio Awards 2021. Sukces, że w ogóle ujęto go w klasyfikacji wykonawców. Czy zostanie Marcinem Najmanem polskiej sceny muzycznej?

Rafał Brzozowski, tak jak polska reprezentacja, dzielnie walczył jak nigdy, ale przegrał jak zawsze. Gwiazdor TVP dostał pożegnalnego klapsa zanim w ogóle dostał się do finału Eurowizji. Ale na tym jednak nie koniec batożenia przez los. Znamy już laureatów plebiscytu ESC Radio Awards 2021. Zgadnijcie jakie miejsce mógł zająć taki wspaniały przebój jak "The Ride"...

Brzozowski znowu przegrywa Eurowizję z "The Ride"

ESC Radio Awards to plebiscyt organizowany przez popularną eurowizyjną stację radiową ESC Radio, gdzie każdy słuchacz może oddać głos w czterech kategoriach. Niestety, Rafał Brzozowski nie okazał się ulubionym artystą internautów podczas tegorocznego konkursu eurowizyjnego.

Gjon’s Tears po raz drugi z rzędu zdobył trofeum w kategorii Najlepszy wokalista. Łącznie otrzymał on aż 41,1% głosów od fanów Eurowizji i słuchaczy ESC Radio. To także trzecie z rzędu zwycięstwo dla Szwajcarii w tej kategorii. Dwa lata temu najlepszy okazał się Luca Hänni. Tymczasem TIX zajął drugie miejsce z 19,4% głosów, a Tusse ze Szwecji trzecie miejsce z 5,7% głosów. Polska wypadła bardzo słabo w tej kategorii – podaje  Eurowizja.org.

Szukacie na liście Rafała Brzozowskiego? Nie patrzcie na czołówkę, zerknijcie dalej, na sam dół, jeszcze niżej…ciepło, cieplej... tak, niestety, Polak z piosenką „The Ride” zajął OSTATNIE MIEJSCE. Uplasował się dumnie na 19. pozycji zamykającej stawkę.

Jeśli kiedykolwiek Rafał Brzozowski nagra cover Zenka Martyniuka (czujemy, że do tego dojdzie) "Przekorny los", to powinien zmienić tekst na "los chce ze mną grać w pokera, raz mi zabiera, a raz zabiera...".

Rafał Brzozowski - "The Ride" (Eurowizja 2021)

Czytaj także