18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wygramy to?

Bukmacherzy STAWIAJĄ NA OCHMANA! Solidne miejsce

13.05.2022  17:55
Krystian Ochman wysoko w notowaniach bukmacherów
Krystian Ochman wysoko w notowaniach bukmacherów Fot: AP/Associated Press/East News

Krystian Ochman w finale Eurowizji zajmie wysokie miejsce? Bukmacherzy nie mają wątpliwości i bardzo wysoko plasują pozycję Polaka na tegorocznym konkursie.

Krystian Ochman zachwycił wszystkich podczas II półfinału konkursu piosenki Eurowizji. Dzięki jego talentowi i wielkiemu głosowi bukmacherzy wróżą młodemu piosenkarzowi ogromny sukces.

Tak wysoko w notowaniach nie byli co najmniej od dekady. Polska jak do tej pory na Eurowizji radziła sobie bardzo średnio. Rok temu z Rafałem Brzozowskim (który już zrozumiał swoje błędy) nie wyszliśmy nawet z półfinału. 

Krystian Ochman wysoko w notowaniach bukmacherów

Teraz bukmacherzy wysoko obstawiają Krystiana Ochmana. Co prawda na zwycięzcę typowana jest Ukraina, ale jednak Polak zajmuje w tym zestawieniu solidną, 6. pozycję. Myślicie, że faktycznie ma szansę?

Od końcówki kwietnia zdaniem bukmacherów Polska ma mniej więcej 2 proc. szans na wygranie Eurowizji. Jeszcze przed dwoma tygodniami, a więc przed przyjazdem artystów do Turynu, Ochman plasował się na 8. miejscu notowania bukmacherów.

Po pierwszych próbach udało się wyprzedzić Norwegię i awansować na 7. pozycję, a tuż przed drugim półfinałem wskoczyć oczko wyżej, wymijając tym samym Grecję, która zapewniła sobie awans z pierwszego półfinału. 6. miejsce to byłby kolejny rekord w naszej eurowizyjnej historii.

Trzymacie kciuki za zwycięstwo Krystiana?

logo Tu się dzieje