18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinne tajemnice

Była żona Jakimowicza ujawnia jego sekrety!

Wojciech Kozicki
20.01.2021  19:23
Była żona Jakimowicza mówi jaki jest prywatnie
Była żona Jakimowicza mówi jaki jest prywatnie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Jarosław Jakimowicz broni się przed oskarżeniami o gwałt, chociaż nikt go nie oskarża. Tymczasem jego była żona Joanna Sarapata ujawnia jego sekrety. Czy jego poglądy polityczne mają wpływ na życie rodzinne?

Jarosław Jakimowicz, znany z filmu „Młode wilki”, walczy z oskarżeniami o gwałt, których nie ma. Nigdy nie ukrywał, że ma mocno prawicowe poglądy, którym upust daje w programie „W kontrze” w TVP Info. Okazuje się, że prawicowe ciągoty mocno wpływają na jego życie rodzinne.

Żona Jakimowicza o jego życiu rodzinnym

Była żona Jarosława Jakimowicz, czyli malarka Joanna Sarapata, ujawniła w rozmowie z „Faktem”, że ona i syn Jakimowicza Jovan mają liberalne poglądy. Okazuje się jednak, że 21-latek dobrze dogaduje się z prawicowym ojcem, chociaż jest mocno zaangażowany w politykę.

Mamy wspólnego syna, który studiuje politykę w Londynie. I on miał z tym duży problem. Spytał mnie, co teraz będzie, skoro z tatą tak bardzo się różnimy. Powiedziałam Jovanowi, że nie ma znaczenia, jakie kto ma poglądy. Rodzina to rodzina, żadna polityka, żadna religia nie powinna ludzi rozdzielać – wyznała Sarapata. (wp.pl)

OJakimowicz jest wierny swoim poglądom od dawna. Co więcej, Sarapata ujawniła mediom, że były aktor bardzo dużo czyta, ma jasny stosunek do ludzi, innych religii i zawsze potrafił dogadać się z ludźmi o różnych poglądach. Artystka podkreśliła, że wciąż ma bardzo dobre relacje z Jakimowiczem.

Czytaj także