18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internet w żałobie

Słynny youtuber nie żyje. Tragiczna śmierć!

Wojciech Kozicki
03.07.2020  12:19
Byron "Reckful" Bernstein popełnił samobójstwo
Byron "Reckful" Bernstein popełnił samobójstwo Fot: Pixabay.Alicja

Internet w żałobie. Potwierdzono, że nie żyje Byron Bernstein, szerzej znany jako streamer i youtuber Reckful. O śmierci internetowego gwiazdora poinformowali jego brat i dziewczyna.

Zmarł Byron "Reckful" Bernstein. Popularny streamer na Twitchu w wieku 31-lat popełnił samobójstwo, co potwierdzili jego bliscy.

Byron "Reckful" Bernstein odebrał sobie życie

Byron był niezwykle popularny na Twitchu, gdzie zgromadził ponad 930 tysięcy obserwujących. Zasłynął m.in. grą w „World of Warcraft”. Zamierzał spróbować swoich sił w tworzeniu gier, a na rynek miała trafić jego produkcja „Everland”.

Czy fani spodziewali się tragedii? Antyradio.pl przypomina, że w czwartek 2 lipca zaczął wysyłać serię tweetów, w których zachowywał się nieco nieracjonalnie. Niespodziewanie oświadczył się swojej dziewczynie w mediach społecznościowych.

Współczuję osobom, które muszą zmagać się z moim szaleństwem – napisał nagle Byron Reckful.

Kilka godzin po twej wiadomości jego brat powiadomił, że Byron "Reckful" Bernstein odebrał sobie życie. Wyszło na jaw, że od lat zmagał się z depresją.

Portal gry-online.pl przypomina, że Reckful stał się znany w 2009 roku dzięki swoim umiejętnościom w sferze PvP World of Warcraft (mowa o starciach z innymi graczami). Przez sześć sezonów z rzędu był osobą posiadającą najwyższą liczbę punktów w rankingu. W późniejszych latach streamer zajmował się również Hearthstone (w WoW-ie został zbanowany za dzielenie się swoim kontem z innymi).

Mojego młodszego braciszka Byrona już z nami nie ma. Odszedł w podobny sposób, co mój starszy brat Guy. Nie mam już rodzeństwa – napisał brat youtubera po jego śmierci.

Czytaj także
Przeczytaj więcej