18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorrrąco!

CIĄŻA I SEKS w "Sanatorium miłości". Uczestniczka przełamała TABU

11.09.2022  12:36
Seks, ciąża i "Sanatorium miłości"
Seks, ciąża i "Sanatorium miłości" Fot: 0/Polska Press/East News

"Sanatorium miłości" na TVP pokazało dobitnie, że w seniorach jest dalej wielki apetyt na życie. Ciąża, seks, zabawa i radość to nie są dla nich tematy tabu. Jedna z uczestniczek ubiegłych edycji otworzyła się w bardzo odważnym wyznaniu.

"Sanatorium miłości" połączyło Iwonkę i Gerarda. Para zapałała do siebie ogromnym uczuciem i teraz planuje wziąć ślub. Uczestniczka programu TVP zdradza dziennikarzom, jak wygląda seks i pożądanie, kiedy człowiek staje się seniorem. Być może wiele osób myśli, że wtedy wszystko się kończy — ta para jest żywym przykładem na to, że przeciwnie, raczej dopiero się zaczyna.

Seks, ciąża i "Sanatorium miłości"

Iwonka postanowiła uświadomić Polki i Polaków, co zmienia się, kiedy kobieta wchodzi w okres przekwitania. Dawna kuracjuszka przy okazji porusza takie tematy jak ciąża. To wyznanie wbije w fotel wiele osób. Iwona Mazurkiewicz tym razem zabrała głos, goszcząc w innym programie TVP, "Pytanie na śniadanie".

Zaskoczeniem było dla mnie, że pojawiło się to, kiedy miałam 48 lat. Czytałam kiedyś w mądrych czasopismach, że kobieta po klimakterium niestety szybciej się starzeje, więc na daną chwilę byłam przerażona. Cieszę się, że ten okres przeszłam bardzo łagodnie

- relacjonuje zakochana w Gerardzie Iwonka.

Jak się okazuje, dla kobiety ogromną ulgą było przejście przez klimakterium. Odkąd jest przekonana, że w czasie stosunku nie zajdzie w ciążę, potrafi na nowo cieszyć się z tego aktu wzajemnej miłości.

Pozbycie się takiego balastu, jakim jest menstruacja, było ogromnym plusem. Po menopauzie wzrasta apetyt na życie seksualne. Nie ma takiego obciążenia, że możemy zajść w ciążę. Także emocje, które towarzyszą temu aktowi, są inne. Ja dostrzegam bardzo dużą różnicę między tym, co było przed i po...

- mówi Iwona.

Zazdrościcie im tak bogatego życia erotycznego w tym wieku?

logo Tu się dzieje