18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coraz więcej strachu

Największa szycha telewizji Polsat ma koronawirusa

14.10.2020  14:55
Polsat: Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa
Polsat: Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa Fot: Jan Bielecki/East News

Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa. Właściciel grupy Cyfrowy Polsat i jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, przechodzi właśnie COVID-19, a na całą telewizję padł blady strach.

Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa. Jeden z najbogatszych Polaków i właściciel grupy Cyfrowy Polsat póki co przechodzi to zakażenie bezobjawowo i wszyscy trzymają kciuki, by tak zostało. Wiemy doskonale, jak zgubne mogą być skutki ciężkiej postaci COVID-19.

Pandemia koronawirusa pustoszy nasz kraj z każdym dniem coraz bardziej. Kolejne rekordy zachorowań sprawiają, ze dosłownie boimy się oddychać. Cała Polska żyje w strachu, a doniesienia o kolejnych chorych z całą pewnością nam nie pomagają.

Polsat: Zygmunt Solorz-Żak ma COVID-19

Miliarder i właściciel grupy Cyfrowy Polsat - Zygmunt Solorz-Żak również ma dodatni test na koronawirusa. Pocieszeniem pozostaje fakt, że przechodzi zakażenie bezobjawowo. Wśród tzn. koronasceptyków, czyli osób, które nie wierzą w pandemię panuje przekonanie, że COVID-19 nie istnieje i (przede wszystkim) ludzie bogaci w ogóle na niego nie chorują - teraz niedowierzający muszą skonfrontować fakty z rzeczywistością.

O wykryciu COVID-19 u Solorza-Żaka jako pierwszy poinformował portal Polsat News. Rzecznik grupy Polsat zapewnia, że chory czuje się dobrze i po prostu przeszedł na zdalny tryb pracy. Jednocześnie poinformowano, że wyniki testów rodziny miliardera są ujemne.

Życzymy jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia. Mamy też nadzieję, że koronawirus odpuści nam szybciej niż się spodziewamy i tak dramatyczne okoliczności, jakie trwają teraz - nie zostaną z nami na długo.

Przeczytaj więcej
Komentarze