18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stosunkowo udany wieczór

Gwiazda przyłapana w sex shopie. Ostro buszowała!

23.01.2022  15:01
Camila Cabello buszuje w sex shopie. Shawn Mendes zostawił ją w potrzebie?
Camila Cabello buszuje w sex shopie. Shawn Mendes zostawił ją w potrzebie? Fot: Dream Pictures / Mood Board / Rex Features

Camila Cabello niedawno rozstała się Shawnem Mendesem. Piękna gwiazda pop nie rezygnuje jednak z uciech cielesnych. Kubańska singielka nie próżnuje w miłości! Przyłapano ją jak buszowała wieczorem w sex shopie! Co wpadło jej w ręce?

Camila Cabello, znana z hitów „Don't Go Yet”, „Havana”, ”Señorita”, to temperamentna i gorąca gwiazda pop o kubańskim rodowodzie. Oglądając jej teledyski, widać jak kipi w niej namiętność i młodzieńcza chuć. Jednak 3 miesiące temu rozstała się pieśniarzem Shawnem Mendesem (z jego inicjatywy). Jak sobie radzi? Paparazzi właśnie przyłapali ją podczas wieczornego buszowania po sklepie z gadżetami erotycznymi. Szykowała się na randkę… a może jednak wolała miłość na własną rękę?

Camila Cabello w sex shopie. Co kupiła?

Jak przypominają tabloidy, Shawn Mendes i Camila Cabello poczuli do siebie erotyczna przyciąganie na planie teledysku do utworu ”Señorita”. Chociaż długo starali się ukrywać swój związek, w końcu ich miłość wyszła na jaw. Obecnie łączy ich opieka nad wspólnym psem Tarzanem. 

Paparazzi przyłapali Cabello na jednej z ulic Los Angeles, gdy ta zmierzała do jednego z sex shopów. Ubrana w oversize'ową skórzaną kurtkę i czarne spodnie artystka przed wejściem do sklepu uważnie rozglądała się w każdą stronę, po czym weszła do środka na zakupy – pisze Pudelek.

Jak widać na zdjęciach, zakupy w sex shopie okazały się owocne. 24-letnia Camila Cabello wyszła z filuternego przybytku z pełnymi rękami. Sądząc po tym, co kupiła, czekał ją stosunkowo udany wieczór.

Camila Cabello - Don't Go Yet (Official Video)