18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ceny z piekła

Catering świąteczny u Magdy Gessler? KOSZMARNIE DROGI!

17.12.2021  16:38
Kosmiczne ceny w cateringu świątecznym Magdy Gessler.
Kosmiczne ceny w cateringu świątecznym Magdy Gessler. Fot: Pawel Wodzynski/East News

Magda Gessler dba o to, by na święta nie zabrakło Polakom pysznych specjałów. Nie przejmuje się jednak zawartością naszych portfeli. Chcesz zjeść dania od najbardziej znanej restauratorki w kraju? Zapłacisz za to słono!

Magda Gessler jest niezaprzeczalnie jednym z większych autorytetów kulinarnych w naszym kraju. Za renomą nazwiska kryją się również bardzo wysokie ceny popisowych dań. W okresie świątecznym za takie pyszności jak grzybowa czy bigos musimy zapłacić restauratorce istne krocie.

Kogo stać na taki zbytek w czasach kryzysu pandemicznego i galopującej inflacji? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" stworzyła niedawno autorski kurs kulinarny w formie online. W poradniku znajdują się unikalne receptury na potrawy z jej rodzinnego domu i wykwintnych restauracji. Zainteresowani kursem będą musieli zapłacić 1700 złotych... Tyle właśnie kosztuje kurs w regularnej cenie.

Wysokie ceny u Gessler? To nie koniec!

Magda Gessler zdobyła w Polsce renomę autorytetu kulinarnego. Korzysta z tego na wiele różnych sposobów, nie tylko promując się w telewizji, ale również prowadząc własne, intratne biznesy. Na stronie internetowej jej kulinarnego sklepu, gwiazda zamieściła opcję zamówienia cateringu świątecznego.

Magda Gessler już nie raz i nie dwa udowodniła, że bardzo ceni (dosłownie) produkty sygnowane swoim nazwiskiem. Latem kręciła lody, w tłusty czwartek sprzedawała koszmarnie drogie pączusie (9 zł sztuka), a w teraz w okresie przedświątecznym znowu wraca z nową ofertą. Tym razem ceny jeszcze mocniej wryją Was w fotel, jesteśmy w stanie to zagwarantować. 

U ceniącej się restauratorki nie zabrakło tradycyjnych polskich zup. Za barszcz czerwony jak rubin na zakwasie (900 ml) lub żur na prawdziwkach (900 ml) przyjdzie nam zapłacić 50 złotych. Ci, którzy pragną uraczyć swe podniebienie czystą zupą grzybową (900 ml), muszą zapłacić już 70 polskich złotych. Jeśli ktoś ma ochotę na dodatek w postaci uszek z borowikami to musi dopłacić 44 złote za 10 sztuk. 

W ofercie znajdziemy również dania główne. Znajdziemy tam karkówkę z czosnkiem pieczoną w ziołach (0,5 kg), schab pieczony ze śliwką (0,5 kg) w cenie 55 złotych, kurczaka pieczonego i nadziewanego wątróbką i chałką (1,6 kg) za 90 złotych oraz kaczkę pieczoną w całości z antonówką (2,2 kg) 140 złotych.

Skusicie się na takie przysmaki?

Czytaj także