18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To tak można?

Celebrytka urodziła dziecko i karmi je gigantyczną piersią z implantem

04.02.2020  08:10
Celebrytka urodziła dziecko i karmi je gigantyczną piersią z implantem
Celebrytka urodziła dziecko i karmi je gigantyczną piersią z implantem Fot: Instagram/paulatumala

Celebryci naginają prawa rzeczywistości. Dla przykładu Paula Tumala, która właśnie została matką, karmi swoje dziecko gigantyczną piersią z implantem. Dziwne wydaje się, że jest to w ogóle możliwe. 

Paula Tumala została mamą i najwyraźniej bardzo jej się podoba nowa rola. Celebrytka korzysta z niej jak tylko może. Na Instagramie pochwaliła się momentem, w którym karmi córeczkę. Być może poza pewną dozą ekshibicjonizmu nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Tumala ma implanty w piesiach.

Paula Tumala karmi powiększoną piersią

Paula niespełna dwa tygodnie temu urodziła bliźniaczki. Co jednak ciekawe, na ogół po powiększeniu piersi, możliwość karmienia dziecka zanika. 

Wyjaśnię tę kwestię. Mając zrobione implanty podmięśniowo, nic nie przeszkadza w tym, aby karmić piersią. Najważniejsze jest nastawienie w głowie. Jak dowiedziałam się, że zaszłam w ciążę, obiecałam sobie, że będę karmić moje dzieci piersią maksymalnie tak długo, jak się tylko da. Zamierzam co najmniej rok  

– mówi „Super Expressowi” modelka. 

Paula martwi się o dzieci szczególnie, bowiem dziewczynki urodziły się nieco za wcześnie. Tym bardziej celebrytce zależy na naturalnym ich wykarmieniu, które podobno jest dla dziecka najlepszą opcją.

Laktator chodzi 24 godziny na dobę. Karmię co trzy godzinki, przystawiam do piersi przez 15 minut raz jedną, raz drugą dziewczynkę. Rosną jak na drożdżach. Myślę, że je troszeczkę utuczę

– śmieje się Paula.

Doceniacie jej poświęcenie?

Czytaj także
Przeczytaj więcej