18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koncerty odwołane

Celine Dion chora. To koniec kariery?

17.01.2022  11:21
Celine Dion chora. Odwoła koncerty w Polsce?
Celine Dion chora. Odwoła koncerty w Polsce? Fot: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Czy Celine Dion jeszcze kiedyś zaśpiewa na żywo „My heart will go on”, „It’s all coming back to me now”, „That’s the way it is” lub „I’m alive”? Niestety, gwiazda z powodu problemów zdrowotnych odwołuje kolejne koncerty. To koniec kariery? Co z koncertami w Polsce w 2022 roku?

Trwa zdrowotny dramat Celine Dion. Piosenkarka odwołuje kolejne koncerty planowane na marzec i kwiecień. Co gorsza, jest w tak złym stanie, że nie może nawet brać udziału w próbach lub chociażby stać na scenie. Wbrew plotkom, okazuje się, że gwiazda nie choruje na koronawirusa. Coraz większe cierpienie sprawiają jej ciężkie i uporczywe skurcze mięśni. Ból jest tak intensywny, że pieśniarka przez większość czasu musi leżeć w łóżku.

Chora Celine Dion. Koniec kariery?

Niestety, to już pewne, fani nie zobaczą Celine Dion w Stanach Zjednoczonych w ramach wiosennej trasy koncertowej "Courage World Tour". 53-latka odwołała też koncerty w Las Vegas.

Liczyłam, że będę już zdrowa, ale muszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość i słuchać zaleceń lekarzy. W ramach naszych koncertów jest dużo organizacji i przygotowań, więc musimy już dziś podjąć decyzje, które wpłyną na najbliższe dwa miesiące. Mam nadzieję, że wrócę do pełnego zdrowia, a także, że wszyscy przezwyciężymy tę pandemię. Nie mogę się doczekać powrotu na scenę – ogłosiła Celine Dion w mediach społecznościowych.

Celine Dion odwoła koncerty w Polsce?

Jeśli stan zdrowia wokalistki się poprawi, być może uda się zrealizować trasę koncertową "Courage World Tour" po Europie w maju 2022 roku. Przypomnimy, że Celine Dion w Polsce ma pojawić się na koncertach 18 czerwca 2022 roku w Łodzi (Atlas Arena) i 19 czerwca 2022 roku w Krakowie (Tauron Arena).

Czytaj także