18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To może być koniec kariery

Celine Dion chora. Koncert w Polsce przełożony. Nowa data?

Wojciech Kozicki
29.04.2022  15:40
Koncet Celine Dion w Polsce nie odbędzie się. Kiedy nowy termin?
Koncet Celine Dion w Polsce nie odbędzie się. Kiedy nowy termin? Fot: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Kariera Celine Dion pod znakiem zapytania, koncert w Polsce odwołany. Okazuje się, że słynna wokalistka znana z „My heart will go on” jest wciąż poważnie chora. Jej stan zdrowia uniemożliwia występy na żywo.

Celine Dion odwołała koncert w Polsce w wyznaczonym terminie, ponieważ cała europejska trasa koncertowa gwiazdy musi zostać przełożona. Powodem jest zły stan zdrowia wokalistki. Wydała w tej sprawie kolejne oficjalne oświadczenie. Fani obawiają się, że jej największe przeboje i najlepsze piosenki pozostaną już tylko do słuchania z płyt i teledysków.

Celine Dion chora. Koncert w Polsce przełożony... na kiedy?

Kiedy nowy termin koncertu Celine Dion w Polsce? Jak na razie wstępnie gwiazda poinformowała, że postara się wrócić na europejskie koncerty w 2023 roku. Podczas obecnej trasy udało jej się zagrać jedynie 52 koncerty, które zdążyła dać przed wybuchem pandemii koronawirusa.

Dlaczego Celina odwołuje kolejne koncerty i trasy? Jakiś czas temu ujawniła, że cierpi na silne i uporczywe skurcze mięśni, które nie pozwalają jej wytrzymać na scenie. Planowała zagrać do końca europejską trasę koncertową, ale leczenie przedłuża się i nie wróciła jeszcze do zdrowia.

Tak mi przykro, że musimy jeszcze raz zmienić nasze plany koncertowe w Europie. Najpierw musieliśmy przenieść koncerty z powodu pandemii, teraz moje problemy zdrowotne powodują, że znów je przekładamy. Czuje się nieco lepiej, ale wciąż doświadczam skurczów mięśni. Kiedy wychodzę na scenę, muszę być w najwyższej formie. Naprawdę nie mogę doczekać się spotkania z wami, ale to jeszcze nie ten czas. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby wrócić do poziomu, który pozwoli mi dać z siebie 100% na moich koncertach, ponieważ na to zasługujecie – oświadczyła Celine Dion.

Celine Dion przekłada koncerty. Oficjalne oświadczenie [WIDEO]