18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozbój w biały dzień?

Cena za DROŻDŻÓWKĘ u Magdy Gessler, niczym cena za OBIAD

19.05.2022  14:32
Ile kosztuje drożdżówka od Magdy Gessler?
Ile kosztuje drożdżówka od Magdy Gessler? Fot: TRICOLORS/East News

Magda Gessler jest nie tylko znaną polską restauratorką, ale również dla wielu z nas to marka sama w sobie. Nic dziwnego, że za tym nazwiskiem idą wielkie ceny. Gotowi na koszt drożdżówki od gwiazdy TVN?

Ile kosztuje drożdżówka od Magdy Gessler? W piękny, wiosenny dzień skłaniający do spacerów nie sposób nie zadać sobie takiego pytania. Jak dużym kosztem będzie taka kulinarna rozrywka?

Drożdżówka od pani Magdy Gessler to taki rarytas, że za tę samą cenę niejedna osoba z nas kupiłaby sobie pełen wartości odżywczych obiadek. Czy warto w czasach inflacji iść w taki zbytek? Zapewne ile ludzi, tyle opinii...

Ile kosztuje drożdżówka od Magdy Gessler?

W tłusty czwartek bardzo głośno było o cenach pączków u królowej Kuchennych Rewolucji. Koneserzy tych wypieków musieli się wtedy przygotować na naprawdę spory wydatek. Pączek u Magdy Gessler kosztował bowiem aż... 15 złotych! Tak, wciąż mówimy o cenie za jedną sztukę. Taką cenę mogliśmy zastać w cukierni Magdy Gessler "Słodki-Słony" i w restauracji "U Fukiera".

Dziennikarze o2.pl wybrali się do cukierki "Słodki Słony", aby zapytać o aktualną cenę drożdżówek od Magdy Gessler. Okazało się, że cena wypieku zależna jest od nadzienia. Wybrać można sobie drożdżówkę: z makiem, serem, różą czy z konfiturą malinową. Za najtańszą zapłacimy 11 zł, za najdroższą aż 22 zł! 

W barze mlecznym za tę samą kwotę można się porządnie najeść! Jednakże sama Magda Gessler jest jednak zdania, że na dobrym produkcie oszczędzać nie należy, a i jej pracownicy mogą liczyć na spore pensje od swojej pracodawczyni. To wszystko składa się na taką cenę finalną produktu. Skusicie się na taki ekskluzywny przysmak?

Czytaj także