18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Opisał poród swojego syna

Pazurze odeszły wody! Wtranżalał w knajpie a tu CHLUST!

20.10.2021  16:20
Nagły poród u Pazurów. Zamówili jedzenie, a tu Antek chce wyjść!
Nagły poród u Pazurów. Zamówili jedzenie, a tu Antek chce wyjść! Fot: Przemek Swiderski/East News

Cezary Pazura ostatnio głównie zajmuje się kanałem na YouTube i powiększaniem rodziny, ale zawsze znajdzie czas zaszokowanie Polaków. W wywiadzie z Żurnalistą opowiedział jak jego żonie Edycie Pazurze odeszły wody w restauracji. Wcinali akurat włoskie frykasy, ich kubeczki smakowe odbywały właśnie rozkoszną podróż po Półwyspie Apenińskim, aż tu nagle… CHLUST! Nie da się ukryć, ta opowieść to prawdziwy killer!

Cezary Pazura kiedyś był popularnym aktorem, a obecnie realizuje się jako youtuber i został twarzą szczepionek. A skoro taki z niego celebryta, to ochoczo opowiada o pikantnych szczegółach ze swojego życia prywatnego. Na pewno chcecie wiedzieć, gdzie i kiedy odeszły wody Edycie Pazurze, gdy rodziła małego Antka. A nawet jeśli nie chcecie wiedzieć, to aktor z "13 posterunku" i tak was o tym poinformuje… ZE SZCZEGÓŁAMI!

Restauracja, poród i Pazura - opowieść o wodach płodowych i makaronie

Opowieść zaczyna się we włoskiej restauracji, do której wybrali się Cezary Pazura i jego ciężarna żona Edyta. Wjechała zupa, podano makaron, aż tu nagle… Edycie odeszły wody! Czarnym charakterem okazał się kelner, który zdecydowanie zasugerował Pazurom, że powinni opuścić lokal gastronomiczny. Co za bestia bezduszna!

Zamówiłem makaron sezonowy z owocami morza. Zajebisty taki, we włoskiej knajpie koło nas. Ja mówię: "Edytka, nie jesz zupy?", a ona: "Wiesz co, chyba mi wody odeszły. Ale ty zjedz. Podchodzę do kelnera i mówię: "Wie pan co, żonie chyba wody odeszły, mogę poprosić mopa?". A on mówi: "Zaczęło się?! Idźcie stąd! Idźcie stąd! Wyrzucił nas z knajpy przerażony. Antek się szybko rodził. Nie zdążyłem zjeść drugiego dania – opowiedział Pazura.

W dalszej części wywiadu dowiedzieliśmy się, że Edyta Pazura rodziła bez znieczulenia, ale nie krzyczała. Wyjaśnił, że to „twarda dziewucha po matce”. Internauci zwrócili w komentarzach uwagę, że ciężarna kobieta nie powinna spożywać owoców morza. Zastanawiają się również dlaczego kelner, istota perfidna bez serca, nie zadzwonił po karetkę?

Panie Pazura, skoro już pan tak się uzewnętrznia, to czy mamy wkrótce spodziewać się zdjęć z przygody w restauracji?