18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Truł Polaków! Ekologiczna zbrodnia!

Żakiem zajmie się policja. Koniec kariery?

Wojciech Kozicki
09.05.2022  11:03
Cezary Żak odpowie za trucie Polaków? Aktorem zajmie się policja
Cezary Żak odpowie za trucie Polaków? Aktorem zajmie się policja Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Miodowe lata się skończyły, Cezary Żak może zostać SKAZANY, a nawet trafić do aresztu! Aktor z serialu „Ranczo” odpowie za palenie śmieci na terenie swojej mazurskiej posiadłości? Sprawą zajęła się już policja!

Cezary Żak, to może i aktor na piątkę z plusem, ale z ekologii należy mi się PAŁA! Gwiazdor seriali „Miodowe lata” i „Ranczo” urządził sobie palenie śmieci (m.in. plastik i styropian), a ktoś zrobił mu zdjęcia, które opublikował „Super Express". Sąsiedzi donieśli mediom, że "dym i smród były nie do zniesienia". Poza totalnym upadkiem autorytetu i zniszczeniem wizerunku, Cezary Żak może też wkrótce usłyszeć wyrok sądu. Sprawą zajmie się policja.

Cezary Żak usłyszy wyrok za palenie śmieci? Polska to jedno wielkie Ranczo...

Jak podaje Radio ZET, sprawą męża Katarzyny Żak zajmie się polski wymiar sprawiedliwości. Jacek Ozdoba z Ministerstwa Klimatu i Środowiskawprost na Twitterze napisał o łamaniu prawa i areszcie za arogancję. "Super Express" ujawnia natomiast, że aktorem zajmie się policja w Olsztynie. Jeśli zostanie skazany, może czekać go wysoka grzywna, a nawet areszt. Wkrótce ma zostać wszczęte postępowanie w sprawie Cezarego Żaka.

Przypominamy, że Cezary Żak na Facebooku przeprosił za swoje ekologiczne zbrodnie. Powołał się na Biblię, sugerując, by kto jest bez winy i takich rzeczy nie robił, rzucił kamień. Czy w jego karierze aktorskiej nastaną chwile mroczne jak dym z ogniska, którym zatruwał Polaków?

Do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia wykroczenia, polegającego na naruszeniu przepisów Ustawy o odpadach, dotyczących termicznego przekształcania odpadów. Okoliczności tego zdarzenia zostaną wyjaśnione przez policjantów jednostki właściwej dla miejsca, w którym miało dojść do popełnienia wykroczenia. Na podstawie ustaleń z czynności wyjaśniających podjęte zostaną dalsze decyzje, dotyczące m.in. wszczęcia postępowania w tej sprawie i wezwania do złożenia wyjaśnień osób wskazanych w zawiadomieniu. Zgodnie z treścią ustawy każdy, kto wbrew przepisom przekształca odpady poza spalarnią odpadów, podlega karze aresztu albo grzywny  – oświadczył oficer prasowy olsztyńskiej policji w rozmowie z „Super Expressem”.

Wina wydaje się niezaprzeczalna. 60-letni Cezary Żak został uwieczniony na zdjęciach, a przepraszając przyznał się do ekologicznej zbrodni. Spalił śmieci, spalił się ze wstydu, ale w branży aktorskiej spalony raczej nie będzie. Znając polskie sądy, ubóstwiające celebrytów, serialowy Karol Krawczyk pewnie się wywinie.

logo Tu się dzieje