18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Było pakowanie walizek"

Żak się rozwodzi? Żona wszystko ujawniła

19.08.2021  11:14
Katarzyna Żak ujawnia pracę o związku z Cezarym Żakiem. Będzie rozwód?
Katarzyna Żak ujawnia pracę o związku z Cezarym Żakiem. Będzie rozwód? Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Cezary Żak i Katarzyna Żak się rozstają? Tabloidy donoszą o kryzysie w małżeństwie popularnej aktorskiej pary. Czy piękna aktorka spakowała walizki i wyprowadziła się z domu? Postanowiła wreszcie skomentować doniesienia o rzekomym rozwodzie, publikując wymowne zdjęcie na Instagramie.

Cezary Żak (Miodowe Lata, Ranczo) rozstaje się z żoną? Czy w ich małżeństwie dzieje się coś niedobrego? Para jest ze sobą już 38 lat i aż strach pomyśleć, że te urocze gołąbeczki przestałyby gruchać do siebie językiem miłości. Katarzyna Żak wreszcie zabrała głos w sprawie i wyjaśniła jaka jest między nimi relacja.

Żakowie się rozwodzą? Jest oświadczenie i zdjęcie

Małżeństwo Żaków przetrwało niejeden kryzys, doszło nawet do pakowania walizek. Katarzyna Żak twierdzi jednak, że trudne chwile wzmacniają ich związek.

W czasie naszego małżeństwa nie zawsze było tak świetnie i bezkonfliktowo. Też nasz zawód prowokuje do emocjonalnych huśtawek. Wiele razem przeszliśmy. Kilka razy mocno starliśmy się. Było wszystko, nawet pakowanie walizek. Ale kryzysy nas wzmacniały  - wyznała Katarzyna Żak w rozmowie z „Galą”.

W mediach znów pojawiły się jednak doniesienia, że piękna aktorka spakowała walizki i wyprowadziła się z rodzinnego domu. Postanowiła w końcu odpowiedzieć na mroczne opowieści rozsiewane przez prasę brukową. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z mężem w wakacyjnej scenerii, tym samym dementując plotki.

Jak co roku w wakacje, żeby tradycji stało się zadość, prasa brukowa cytuje nasze „rzekome” wywiady o naszym rozstaniu! Mamy się dobrze i pozdrawiamy wszystkich, życząc radości z bycia razem! – napisała Żak na Instagramie.

Cezary Żak z żoną na wakacjach. Dementują plotki o rozstaniu
Cezary Żak z żoną na wakacjach. Dementują plotki o rozstaniu Fot: Instagram