18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobra zmiana?

Cezary Żak zamienia się w Karola Krawczyka? Co za metamorfoza!

16.07.2021  16:42
Cezary Żak już tak nie wygląda!
Cezary Żak już tak nie wygląda! Fot: TRICOLORS/East News

Cezary Żak przeszedł ostatnio sporą zmianę wizerunkową. Fani pierwszy raz mogli zobaczyć go z gęstym, lekko siwiejącym zarostem. Jednak fotoreporterzy dostrzegli również, że aktor zyskał parę dodatkowych kilogramów, co znowu upodobniło go do serialowego Karola Krawczyka. Przypadek czy przygotowania do nowej roli?

Cezary Żak przez lata walczył z dodatkowymi kilogramami. Dzięki wytrwałości oraz ciężkiej pracy zdołał zrzucić 30 kilogramów. Gwiazdor podczas jednego z wywiadów przyznał, że nie tylko on, ale większość osób zmagających się z otyłością musi mierzyć się z hejtem, a także złośliwymi komentarzami.

Ponad połowa osób z otyłością mierzy się hejtem, nieprzychylnymi komentarzami, a czasem nawet wykluczeniem z powodu swojej wagi. Otyłość dla większości Polaków pozostaje defektem natury estetycznej czy efektem słabej woli pacjenta. Tymczasem otyłość to choroba jak każda inna  - mówił Żak w rozmowie z "DDTVN".

Aktor przyznaje, że w Polsce potrzebne są programy edukacyjne, które zmienią społeczne postrzeganie otyłości. Jak zapewnia, zamierza wspierać wszelkie tego typu działania.

Cezary Żak przybrał na wadze

Do niedawna gwiazdor "Rancza" zapewniał, że od czasu, gdy schudł, cały czas utrzymuje tę samą wagę. Jednak ostatnie zdjęcia ze spektaklu "Dziewczyna z pociągu" wskazują, że doszło do pewnej zmiany...

 

MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Cezary Żak oprócz gęstej brody zyskał też parę nadprogramowych kilogramów. Jak oceniacie aktora w nowej odsłonie?