18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie naga sesja dla Playboya?

Chodakowska się rozebrała! "Odpalamy rakiety"

10.12.2019  14:42
Chodakowska znowu prawie nago... ale na calość pójdzie tylko z mężem!
Chodakowska znowu prawie nago... ale na calość pójdzie tylko z mężem! Fot: Facebook/Ewa Chodakowska

Treningi Ewy Chodakowskiej to koszmar niejednej odchudzającej się Polki. Jak widać na najnowszym zdjęciu gwiazdy, na którym jest prawie całkiem nago, opłaca się wyciskać z siebie siódme poty. Seksowna trenerka fitness pokazała jak prezentuje się naga wysportowana pupa.

Ewa Chodakowska ostro trenuje i to widać gołym okiem! Na Instagramie publikuje kolejne zdjęcia, które doprowadzają panie do rozpaczy, a mężczyzn do wrzenia. Idealna sylwetka, płaski brzuch, jędrna pupa – fit celebrytka nieustannie chwali się wyrzeźbionym ciałem. Tym razem znowu zaprezentowała swoje nagie pośladki i okazuje się, że niektórzy mają już dość jej wdzięków.

Ileż można to d**sko oglądać? Wiemy jakie masz – zirytowała się jedna z fanek Chodakowskiej na Instagramie.

Ewa Chodakowska odpowiedziała na komentarz zdenerwowanej internautki i podkreśliła, że zostały jej jeszcze 2 tygodnie do końca wyzwania BeActiveTv.

W nowym roku odpalamy rakiety i wyruszymy w kolejną przygodę. Kolejne 90- dniowe wyzwanie już nie mogę się doczekać - ekscytuje się inna fanka Chodakowskiej w komentarzach pod zdjęciem.

Ewa Chodakowska nago w Playboyu - kiedy sesja i zdjęcia?

Chociaż wysportowana celebrytka pokazuje się prawie nago, to zapewniła, że jej zdjęcia nigdy nie ukażą się w Playboyu. Jak przypomina Super Express", "trenerka wszystkich Polek" przyznała się, że dwukrotnie odmówiła rozebrania się dla tego magazynu dla panów. Wyjaśniła, że "golas zarezerwowany jest tylko dla męża".

Chodakowska i jej goła pupa - WIDEO:

Czytaj także