18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pieśniarz jest chory

Bieber przerywa trasę. Koncert w Polsce odwołany?

Wojciech Kozicki
07.09.2022  15:03
Koncert Biebera w Polsce odwołany? Piosenkarz przerywa trasę
Koncert Biebera w Polsce odwołany? Piosenkarz przerywa trasę Fot: LISA O'CONNOR/AFP/East News

Justin Bieber znów ma problemy ze zdrowiem, trasa koncertowa Justice World Tour zostałaprzełożona, a nad wokalistą wisi koniec kariery. Czy koncert Justina Biebera w Polsce zostanie odwołany? Artysta wydał już oficjalne oświadczenie.

Justin Bieber to synonim sukcesu. Wielka kariera, teksty piosenek i koncerty doprowadzające fanki do ekstazy, przeboje i hity zarabiające miliony… a jednak, ten raj właśnie zamienił się w piekło. Trasa koncertowa Justice World Tour została przerwana z powodu problemów zdrowotnych Justina Biebera. Kanadyjski pieśniarz w oficjalnym oświadczeniu ogłosił fanom, że musi odpocząć i poprawić swój stan zdrowia. Podkreślił jak wyczerpujący był dla niego koncert w Rio w Brazylii.

Bieber przerywa trasę. Koncert w Polsce odwołany?

Fani Biebera w Polsce powinni szykować się na dramat i szok. Prawdopodobnie koncert Justina Biebera w Krakowie w 2023 rozku zostanie odwołany. Sama trasa koncertowa Justice World Tour już wcześniej została przełożona na początku roku ze względu na pozytywny wynik testu na koronawirusa u muzyka i członków jego zespołu. Do marca 2023 roku muzyk miał zagrać 70 koncertów. Co gorsza, wspomina już o końcu kariery, ponieważ zdiagnozowano u niego zespół Ramsaya Hunta, który sparaliżował połowę jego twarzy.

W tym roku publicznie powiedziałem o mojej walce z zespołem Ramseya Hunta, przez który miałem sparaliżowane pół twarzy. Wskutek tej choroby nie byłem w stanie zagrać amerykańskiej części mojej trasy koncertowej. Po okresie wypoczynku i konsultacji z moimi lekarzami, rodziną i zespołem ruszyłem do Europy z nadzieją, by kontynuować trasę. Zagrałem sześć koncertów, które naprawdę mnie przeczołgały. W miniony weekend wystąpiłem na festiwalu Rock in Rio i dałem z siebie wszystko ludziom w Brazylii. Po zejściu ze sceny dobiło mnie zmęczenie i zdałem sobie sprawę, że potrzebuję zająć się moim zdrowiem. Dlatego od tej pory robię sobie przerwę od koncertowania. Będzie ze mną dobrze, ale potrzebuję czasu na odpoczynek – napisał Justin Bieber na Instagramie.

logo Tu się dzieje