18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak się czuje aktor?

Chory Bruce Willis. Wzruszające nagranie WIDEO

Wojciech Kozicki
18.10.2022  14:50
Chory Bruce Willis. Wzruszające nagranie WIDEO na Instagramie
Chory Bruce Willis. Wzruszające nagranie WIDEO na Instagramie Fot: MARCIN SMULCZYNSKI/East News/Agencja SE

Bruce Willis i nowe informacje o stanie zdrowia. Gwiazda „Szklanej Pułapki” przeszła na emeryturę z powodu afazji. Jak się teraz czuje i jak radzi sobie w życiu codziennym? Jego żona Emma Heming Willis opublikowała wzruszające nagrania wideo na Instagramie.

Bruce Willis zrezygnował z kariery w Hollywood, gdy została zdiagnozowana u niego afazja i nie był w stanie już pracować. 44-letnia żona Willisa poinformowała świat jak czuje się aktor. W minioną niedzielę Emma Heming Willis opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym widać szczęśliwego gwiazdora w otoczeniu rodziny.

Bruce Willis chory - afazja i nowe informacje o stanie zdrowia

Na udostępnionym na Instagramie wideo Bruce Willis tańczy, spaceruje po lesie i bawi się z dziećmi. Nie widać po nim, że jest nieuleczalnie chory. Emma Heming Willis twierdzi, że „wspólne lato 2022 było magiczne”.

Choroba jednak nie ustępuje. Bruce Willis ma zaburzenia językowe, które wpływają na zdolność mówienia, słuchania, czytania i pisania. Wcześniej krążyły plotki, że tuż przed odejściem na aktorską emeryturę był oszukiwany i wykorzystywany przez producentów filmowych, którzy byli świadomi jego choroby.

Aktor ma 5 córek. Zagrał w takich filmach jak m.in. „Szklana Pułapka”, „Pulp Fiction”, Piąty element”, „Armageddon”, „Niezniszczalni” i „Szósty zmysł”. Teraz spokojnie spędza czas ze swoimi dwiema najmłodszymi córkami Mabel i Evelyn.

Afazja to utrata zdolności do komunikacji. Chory nie jest w stanie mówić lub nie rozumie wypowiadanych do niego słów, ma również problemy z pamięcią. Główną przyczyną afazji są uszkodzenia struktury mózgu. Najczęściej wynikają one z powodu ostrego udaru mózgu – przypomina Interia.pl.

logo Tu się dzieje