18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Za co frykas! Mniam, jaki delikates!

Chowajcie żony! Mamy zdjęcie Brzozowskiego z młodości!

08.06.2021  20:12
Ile lat ma Brzozowski? Dzisiaj urodziny! Mamy jego ZDJĘCIE Z MŁODOŚCI!
Ile lat ma Brzozowski? Dzisiaj urodziny! Mamy jego ZDJĘCIE Z MŁODOŚCI! Fot: TRICOLORS/East News

Ile lat ma Rafał Brzozowski? Okazuje się, że nie jest to młodzieniaszek, a dzisiaj obchodzi CZTERDZIESTE URODZINY! Z tej okazji TVP zrobiła mu zaskakujący prezent i opublikowała jego zdjęcie z młodości. Panie dzisiaj nie zasnąć, a i niejeden pan nie zmruży oka.

Ile lat ma Rafał Brzozowski? Wiemy, pewnie myślicie, że 18. Cera jak pupcia niemowlęcia, wysportowane ciało, głos jak dzwon, kusi kobiety... a jednak, ten facet ma już czterdzieści lat! Potwierdza to Telewizja Publiczna w swoich mediach społecznościowych.

Ile lat ma Brzozowski? Urodziny i zdjęcie z młodości

Zapewne idealnym prezentem na czterdziestkę byłaby wygrana na Eurowizji, ale wszyscy wiemy jak jest, bo słyszeliśmy piosenkę „The Ride”. TVP postawiło na inny prezent i tak oto na Instagramie możemy podziwiać zdjęcie Rafała Brzozowskiego z młodości.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO @rafal_brzozowski_official. Wspaniale jest widzieć Twój talent na scenie i przed kamerą! Sto lat i pomyślnych wiatrów. Aby każdy następny rok, przynosił to, co w życiu najpiękniejsze. Zdrowia, szczęścia i niewyczerpanych pokładów wiary. Spełniaj wszystkie swoje marzenia i bądź z nami jak najdłużej! Zgadniecie, z którego roku i jakiego programu pochodzi pierwsze zdjęcie? – pisze impresariat_tvp na Instagramie.

Nas jednak to zdjęcie nie zaskakuje. Przecież kilka dni temu wyciekł teledysk disco polo sprzed 20 lat, w którym nagi Rafał Brzozowski zabawiał się swoim instrumentem. w każdym razie, życzy 100 lat i czekamy na następny występ na Eurowizji.

Ile lat ma Rafał Brzozowski? TVP publikuje jego zdjęcie z młodości