18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jakie ma relacje z bratem?

Ciąża! Krzan ujawnia, że rodzina się powiększy!

29.12.2021  17:09
Izabella Krzan potwierdza: ciąża w rodzinie, mama będzie babcią
Izabella Krzan potwierdza: ciąża w rodzinie, mama będzie babcią Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Izabella Krzan w ciąży? Spokojnie, postarajcie się opanować, nie krzyczcie! Niestety, JESZCZE NIE! Ale w „Pytaniu na śniadanie” i tak ogłosiła radosną nowinę. W jej rodzinie pojawi się dziecko. Wszystko wskazuje na to, że jej mama to już babcia, a jej brat to już ojciec.

Izabella Krzan jeszcze nie zaszła w ciążę (choć były takie podejrzenia), ale jej rodzina i tak za chwilę się powiększy. W programie „Pytanie na śniadanie” ogłosiła, że jej mama wkrótce zostanie babcią i wreszcie doczeka się upragnionego wnuczka lub wnuczki. Jednak to nie gwiazda „Koła fortuny” jest w stanie błogosławionym.

Krzan i ciąża w rodzinie. Brat dał czadu!

Miss Polonia 2016, poruszona słowa Maryli Rodowicz o wyczekiwanych wnukach i byciu babcią, najwyraźniej się wygadała. Czy dostanie w domu ochrzan za ujawnienie rodzinnej tajemnicy?

Słuchaj, mama prawdopodobnie zostanie dzisiaj babcią już mojego brata dziecka. Ale nie mów nikomu – wyrwało się uroczej odsłaniaczce liter z „Koła Fortuny”.

Pomponik przypomina przy okazji wypowiedź Izabelli Krzan o jej bracie. Wygląda na to, że łączy ich bardzo silna więź. Podaje również, że jej brat to zapalony sportowiec, który pracuje jako trener w Indykpol AZS Olsztyn.

Mam najfajniejszego brata na świecie. 8 lat starszy, czasami byłam jego młodszą siostrą męczydupą, ale teraz jesteśmy super ziomkami. Teraz, jak jesteśmy już dorosłymi ludźmi, to jest moim ziomem, super się przyjaźnimy! Jako dorosła kobieta widzę, że szanuje mnie na maksa, i to jest super! – powiedziała Krzan o bracie. (Pomponik)

Czytaj także