18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to Radek?

Wpadka. Ciąża Małgorzaty Rozenek pod ostrzałem internautów

29.04.2020  14:44
Wpadka. Ciąża Małgorzaty Rozenek pod ostrzałem internautów
Wpadka. Ciąża Małgorzaty Rozenek pod ostrzałem internautów Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek oczekuje na narodziny swojego trzeciego dziecka. Przez sytuację, która panuje aktualnie w kraju i na świecie - wszystko może relacjonować wyłącznie za pomocą mediów społecznościowych. Celebrytce zdarza się coraz więcej wpadek. 

Małgorzata Rozenek długo starała się o swoje trzecie dziecko. Celebrytka musiała skorzystać z procedury in vitro, ale i ta nie przynosiła efektów zbyt szybko. Kiedy w końcu jej się udało - oszalała z radości.

Pandemia nie ułatwia życia ciężarnym. Małgorzata Rozenek musi również dbać o zainteresowanie, jakie wzbudza jej osoba - z tej przyczyny cały okres ciąży (ze szczegółami) relacjonuje na swoim Instagramie. Ostatnio jednak zdarzają jej się wpadki.

Małgorzata Rozenek retuszuje swoje zdjęcia

Małgorzata Rozenek najwyraźniej wstydzi się tego, jak obecnie wygląda, bowiem wszystko wskazuje na to, że retuszuje swoje ciążowe zdjęcia. Internauci zwracają uwagę na nienaturalne krzywizny tła jej fotografii i tym podobne zagadnienia. Fala oburzenia rośnie, a Małgosia zadaje się nią nie przejmować.

I nogę wygięło, i cień na nodze, straszny Photoshop.
Gosia, stolik ci się znów powyginał na pierwszym zdjęciu. Tylko po co? Każda kobieta w ciąży tyje. Wyglądasz pięknie i nie potrzebujesz "ulepszeń".
Zawsze można zretuszować odrobinę dyskretniej, ale co kto lubi

- piszą internauci.

Również dostrzegacie jakieś nieprawidłowości w jej fotografiach? Potęga internetu jest w końcu niezbadana, ale nie od dziś wiadomo, że Instagram nie pokazuje tego, jak naprawdę wygląda nasze życie.

logo Tu się dzieje