18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Furia w TVP?

Ciąża w Rolnik szuka żony?! "Muszą zdążyć przed chrzcinami"

14.12.2020  16:09
Rolnik szuka żony i ciąża
Rolnik szuka żony i ciąża Fot: Pawel Polecki/REPORTER

Rolnik szuka żony rozerwie skandal? Pojawiają się wyjątkowo ciekawe doniesienia o jednej z uczestniczek show TVP - Magdzie. Czyżby los szykował jej i jej partnerowi najpiękniejszą możliwą niespodziankę? Dlaczego budzi to takie kontrowersje?

Magda jest jedną z uczestniczek programu Rolnik szuka żony. W najnowszej edycji pragnęła miłości, ale nie znalazła jej w ramionach mężczyzn, których zaprosiła do domu w ramach programu. Trzej panowie odjechali od niej odesłani z kwitkiem, a później okazało się, że rolniczka zakochała się w kimś innym.

Obecnie wybrankiem Magdy jest Kuba, który napisał list do rolniczki, ale został przez nią zauważony dopiero po porażce jej pierwszych trzech kandydatów. Para szybko spotkała się i zakochała już poza trwaniem formatu, a teraz w sieci wrze na ich temat. Wiele osób twierdzi, że Magda i Kuba spodziewają się potomka.

Rolnik szuka żony i ciąża uczestniczki?! 

W finałowym, świątecznym odcinku Rolnik szuka żony, para ogłosiła, że zbliżają się ich zaręczyny, a pierścionek na tę okazję został już wybrany. Fani są przekonani, że Magda jest w stanie błogosławionym i twierdzą nawet, że było to widać w świątecznym odcinku programu.

Potwierdzone info: Magda jest w ciąży ze swoim nowym wybrankiem. Miała już go na oku przed kręceniem programu i pisali ze sobą. Na gospodarstwie Magda mieszka i za dużo nie pracuje. Zawodowo bodajże zajmuje się robieniem paznokci.

Muszą zdążyć przed chrzcinami 

- czytamy w komentarzach.
TVP znane jest z obrony wartości konserwatywnych, dlatego ciąża jeszcze przed ślubem może ugodzić w wizerunek programu. Być może dlatego para nie chwali się takim przebiegiem spawy oficjalnie. 

Jaka by nie była prawda - redakcja Planety życzy wszystkim szczęścia i zdrowia! To się zdecydowanie przyda w niesprzyjającym czasie pandemii koronawirusa, której mamy zdecydowanie dosyć.