18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

no to wojna

Cichopki będą prać brudy publicznie? "NA CICHY ROZWÓD NIE MA SZANS"

05.05.2022  15:52
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą prać brudy publicznie?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą prać brudy publicznie? Fot: TRICOLORS/East News

Miał być szybki i cichy rozwód, a będzie publiczne pranie brudów? Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka krwiożercza, sądowa batalia.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się po kilkunastu latach małżeństwa, a rozpadem ich związku żyje cała Polska. Początkowo powodem tego stanu było zdziwienie - para uchodziła za idealną, nigdy nie zdradzała, by między nimi było coś nie tak. Szybko zaczęły się jednak pojawiać coraz to gorętsze plotki, a największa i najbardziej popularna dotyczy zdrady.

Zaczęto szeptać, że Katarzyna Cichopek wymieniła Marcina Hakiela na lepszy model. Modelem tym miał się okazać jej kolega z pracy Maciej Kurzajewski (razem prowadzą "Pytanie na Śniadanie" w TVP). Co więcej, Hakiel w wywiadzie dla TVN Style ogłosił, że został porzucony dla innego. Chwilę później pojawiły się doniesienia o podsłuchanych rozmowach Cichopek i Kurzajewskiego, co jeszcze bardziej podsyciło nastroje.

Cichopek i Hakiel będą prać brudy publicznie?

Już wiadomo, że zarówno Katarzyna Cichopek jak i Maciej Kurzajewski sprawiedliwości chcą dochodzić w sądzie i złożyli zawiadomienia w sprawie podsłuchów. Co jednak z rozwodem? Tu nastąpiła ponoć wielka zmiana w planach.

Cichopek i Hakiel oczywiście nie zamierzają naprawiać małżeństwa i do siebie wracać. Wręcz przeciwnie. Stosunki między prawie ex małżonkami pogorszyły się jeszcze bardziej! Początkowo para umówiła się na cichy i szybki rozwód. Całość miała się zamknąć w jednej rozprawie, dogadali się co do podziału majątku i opieki nad dziećmi. Mieli wejść na salę sądową, złożyć podpisy na dokumentach i wyjść. Ale to już przeterminowany plan.

Publiczne wynurzenia Marcina Hakiela rozwścieczyły Katarzynę Cichopek i to do tego stopnia, że ta nie zamierza ponoć byłemu darować. Jej przyjaciółka w rozmowie z "Rewią" zdradza, że na cichy i szybki rozwód nie ma dziś szans. Hakiel je zaprzepaścił.

Na cichy rozwód nie ma szans. W tym całym zamieszaniu zależy im już tylko na tym, by jak najmniej ucierpiały na tym dzieci

- mówi informatorka.

Kobieta zdradza, że Cichopek była potwornie zawiedziona posunięciem męża i zapewnia, że celebrytka nigdy przenigdy nie dopuściłaby się zdrady.