18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość wciąż może wygrać!

Cichopek się nie rozwodzi? Ujawnili, że jest nadzieja!

21.03.2022  21:22
Hakiel i Cichopek jednak nie zdecydują sie na rozwód. Rodzice wkroczyli do akcji
Hakiel i Cichopek jednak nie zdecydują sie na rozwód. Rodzice wkroczyli do akcji Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy gruchnęła wiadomość o rozwodzie Cichopek i Hakiela. Spokojnie, powstrzymajcie łzy, bo to może jeszcze nie koniec! Okazuje się, że jest nadzieja i najpiękniejsza polska para może zostanie razem!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w „Tańcu z gwiazdami”, ale dziś każde z nich tańczy już osobno na parkiecie życia. Jak widać po ich kontach na Instagramie, każde z nich żyje własnym życiem na 100%. Kiedy rozwód? Okazuje się, że do rozpadu związku być może nie dojdzie! Portal Pomponik ujawnia, iż „ich rodzice, niezwykle wierzący, robią wszystko, by para zmieniła decyzję "dla dobra dzieci".

Rozwód Cichopek i Hakiela. Jednak zostaną razem?

Wspomniany tabloid donosi, że para wciąż nie złożyła pozwu rozwodowego. Podobno ich rodzice starają się uratować związek. Mają w końcu dwójkę dzieci - 13-letniego Adasia i 9-letnią Helenkę. Sama Kasia mówiła kiedyś, iż „lepiej coś naprawiać niż wymieniać".

Pomponik przypominam, że Hakiel kiedyś udzielił małżeńskiej porady jak pokonywać kryzysy i podkreślał jak trwałe są związki w jego rodzinie, mimo burz i problemów. Tłumaczył, że „szkoda czasu na kłótnie. Lepiej dać sobie godzinę spokoju, uspokoić emocje, ochłonąć i iść dalej, w zgodzie”.

Niezależnie od powodów rozstania, ich rodzice są zdruzgotani. Mają jednak nadzieję, że nie jest to ostateczna decyzja. Rozmawiają z nimi i namawiają do podjęcia próby ratowania małżeństwa. Do sądu właściwego dla miejsca zamieszkania małżonków nie wpłynął jeszcze pozew rozwodowy – ujawniono w „Dobrym Tygodniu”.

17 wspólnych lat robi swoje, może jednak warto walczyć o tę miłość! Kasiu i Marcinie, nie poddawajcie się! Może jakieś ogniste tango na pojednanie?

Kasia Cichopek aż furczy pełnią życia na Instagramie. Takie seksowne zdjęcia sprawią, że Hakiel zmięknie?
Kasia Cichopek aż furczy pełnią życia na Instagramie. Takie seksowne zdjęcia sprawią, że Hakiel zmięknie? Fot: Instagram
Kasia Cichopek pluska się jak seksowna foczka. Każdy mężczyzna o niej marzy, a Hakiel właśnie stracił wszystko
Kasia Cichopek pluska się jak seksowna foczka. Każdy mężczyzna o niej marzy, a Hakiel właśnie stracił wszystko Fot: Instagram

logo Tu się dzieje