18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre wieści?

Cichopek i Kurzajewski ROZSTALI SIĘ! Nie żyją jak para

20.10.2022  16:34
Kasia i Maciej rozstali się
Kasia i Maciej rozstali się Fot: Łukasz Kalinowski/East News

To koniec przyjaznych „Kurzopków”? Raczej nie. Ale Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski rozstali się po pierwszym wspólnym dniu pracy – ona pojechała do siebie, a on do siebie. Wczoraj po razy pierwszy prowadzili razem „Pytanie na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są w związku (przynajmniej oficjalnie) od dnia 40. urodzin aktorki. Po powrocie z urlopu para weszła znów w wir obowiązków, ale osobno – Kasia do swojego życia, a Maciej do swojego. Od tego czasu musieli jednak walczyć z burzą medialną, którą szczególnie źle zniósł jej syn.

Rozstali się już po pierwszym dniu

Wciąż żyją osobnymi życiami. Kasia mieszka niedaleko warszawskich Łazienek, a Maciej w Starej Miłosnej. Choć pojawiały się wstępne doniesienia, że para zamieszka razem, najprawdopodobniej na ich drodze stanął kredyt we frankach szwajcarskich, który Kasia zaciągnęła wraz z byłym mężem, Marcinem Hakielem.

Co to oznacza? To znaczy, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wciąż nie mieszkają razem. Dlatego po pierwszym wspólnym dniu pracy rozstali się i osobno opuścili studio nagrań „Pytania na śniadanie”. Kasia pojechała do domu, a Maciej został, aby prowadzić później teleturniej na żywo.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także