18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skandal zamiast misji?

"Romans" Cichopek i Kurzajewskiego. Jest oświadczenie TVP

27.04.2022  18:11
TVP komentuje plotki o Cichopek i Kurzajewskim
TVP komentuje plotki o Cichopek i Kurzajewskim Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają romans? Skandal obyczajowy pozbawi ich pracy w TVP? Jest pierwsze stanowisko stacji, na razie nieoficjalne.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od pewnego czasu tworzą parę... prowadzących program "Pytanie na Śniadanie" w Telewizji Polskiej. Krążą jednak plotki, że łączy ich nie tylko praca, ale też coś więcej. Wspólne obowiązki miały przerodzić się w przyjaźń, przyjaźń w romans, romans w... rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela.

Celebrycka para od kilku tygodni nie schodzi z nagłówków gazet i portali o tematyce showbiz. Ostatnio obok ich nazwisk coraz częściej pojawia się też nazwisko Macieja Kurzajewskiego. W ostatnich dniach Marcin Hakiel zasugerował przed kamerami, że został zdradzony i porzucony dla innego mężczyzny. Później do części polskich mediów, w tym do TVP, ktoś wysłał podsłuchane rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego. Choć ich treść nie została ujawniona, plotki się wzmogły.

TVP komentuje plotki o Cichopek i Kurzajewskim

Cichopek i Kurzajewski już szukają pomocy u prawników i służb mundurowych, a nad ich głowami zawisła groźba utraty pracy. Co jak co, ale chałtura w śniadaniówce TVP jest dość opłacalna i to głównie z niej żyje para celebrytów. Gdyby ją stracili...

Telewizja Polska jak dotąd zacięcie milczała w sprawie plotek o romansie swych pracowników, teraz milczenie to przerwała. W środowym "Pytaniu na Śniadanie" sprawie Cichopek i Kurzajewskiego poświęcono specjalną uwagę. Przed kamerami, w towarzystwie dwójki innych prezenterów, dziennikarka Anna Lewandowska przedstawiła oficjalne, aktualne stanowisko stacji. Wygląda na to, że produkcja PnŚ i cała TVP jak na razie skandalu obyczajowego się nie boją.

Fake newsy zdominowały portale plotkarskie w całej Polsce. Mowa o naszej redakcyjnej koleżance Kasi Cichopek, która jest przez całą ekipę bardzo lubiana. I teraz dotarły do nas takie potworne plotki, że Kasia opuszcza "Pytanie na Śniadanie". Uspokajamy was, to okropne fake newsy. Jest na grafiku

- powiedziała Anna Lewandowska.
A towarzyszący jej Aleksander Sikora ogłosił, że i Maciej Kurzajewski zostaje w programie.

Rozdzielą Cichopek i Kurzajewskiego?

Nie znaczy to jednak, że wszystko zostanie po staremu. Kurzajewski i Cichopek mogą bowiem zostać rozdzieleni, ot tak, zapobiegawczo, by nie podsycać dalszych plotek. W rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji "Pytania na Śniadanie" zdradza, że rozważane jest przydzielenie prezenterom nowych partnerów.

W kuluarach chodzą słuchy, że jeśli pojawią się w programie, to w innej konfiguracji. Kasia dobrze wypadała w parze z Tomaszem Wolnym i Robertem El Gendy, więc niewykluczone, że w najbliższym czasie będzie prowadziła programy w ich towarzystwie. Produkcji bardzo zależy, aby skandal związany z prezenterami ucichł, więc wspólne wydania programów są na ten moment raczej niemożliwe

- mówi anonimowy informator Pudelka.

Co zaś ze wspomnianymi wcześniej nagraniami rozmów Cichopek i Kurzajewskiego? Te ponoć faktycznie do TVP dotarły i są na korytarzach telewizji tematem szeptów. Głośno nikt jednak sprawy komentować nie zamierza. Podobnie jak nikt nie chce potwierdzić lub zaprzeczyć doniesieniom o romansie.