18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to podsyci plotki

CICHOPEK I KURZAJEWSKI jednak RAZEM?! Zrobili TO publicznie

19.06.2022  12:28
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podsycają plotki o romansie
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podsycają plotki o romansie Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Katarzyna Cichopek rozwodzi się z Marcinem Hakielem i zamierza ułożyć życie z Maciejem Kurzajewskim? Aktorka TVP widziana była z prezenterem TVP. Razem wyszli z imprezy.

Katarzyna Cichopek w pierwszych miesiącach roku ogłosiła, że jej związek z Marcinem Hakielem dobiegł końca. Po 17 latach spotykania się, a następnie małżeństwa, po spłodzeniu dwójki dzieci i prowadzeniu wspólnych interesów, aktorka znana wyłącznie z jednego serialu i ulubienica TVP zapragnęła nowego życia.

W tym samym czasie porzucony Marcin Hakiel najpierw cierpiał w samotności, publikując na Instagramie smutne selfie i żaląc się na swój los obserwatorom w sieci, po czym zmienił taktykę i poszedł do mediów. W rozmowie z TVN Style zdradził, że został porzucony i zasugerował, że jego żona ma romans.

Cichopek ma romans z Kurzajewskim?

Z kim? O tym plotkuje się już kolejny miesiąc, a głównym podejrzanym ma być Maciej Kurzajewski. Katarzyna Cichopek pracuje z nim na planie Pytania na Śniadanie, przyjaźnią się, spędzają ze sobą dużo czasu, a niedługo po ogłoszeniu rozwodu, pojawili się razem na gali Wiktorów. Smaku dodaje fakt, że do walki o rozwód aktorka zatrudniła prawniczkę, która całkiem niedawno w sądzie reprezentowała w sądzie Kurzajewskiego.

Teraz Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po raz kolejny podsycili plotki o romansie. Para znana z TVP pojawiła się razem na festiwalu w Opolu, gdzie razem poprowadzili część imprezy. Na tym jednak wieczór się nie skończył. Prezenterzy wspólnie udali się na after party, w którym uczestniczył także anonimowy informator Plotka. Ten zdradził serwisowi, że na imprezie bawili się wspólnie, nie odstępowali siebie na krok, a na koniec razem się z przyjęcia wymknęli.

W piątek po zakończeniu koncertu, który wspólnie prowadzili, para udała się do hotelu. Później przyjechali na after party w popularnej restauracji Starka. Tam bawili się ze znajomymi, wśród których byli muzycy Enej, Golec uOrkiestry, Zakopower. Z afterparty wyszli razem do hotelu około trzeciej nad ranem

- mówi informator serwiu.

Wierzycie w zapewnienia Katarzyny Cichopek o tym, że z Maciejem Kurzajewskim łączą ją wyłącznie praca i przyjaźń? Po tych doniesieniach pewnie wielu ostatecznie w tłumaczenia te zwątpi.