18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

M jak miłość

Cichopek i Kurzajewski wezmą ślub? Padła data!

Wojciech Kozicki
13.10.2022  16:19
Cichopek i Kurzajewski wezmą ślub? Super Express podaje datę
Cichopek i Kurzajewski wezmą ślub? Super Express podaje datę Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili oficjalnie swój związek programie „Pytanie na śniadanie”. Fani pytają kiedy ślub, a „Super Express” podaje datę, kiedy mogłaby odbyć się ceremonia.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzewski już nie ukrywają romansu. Oficjalnie potwierdzili związek w TVP, a prowadząca „Pytanie na śniadanie” Ida Nowakowska wysłuchała ich opowieści o wielkiej miłości. Rozmowę zwieńczył ich pierwszy publiczny pocałunek przed kamerami. Co planują dalej? Będzie ślub?

Cichopek i Kurzajewski wezmą ślub? Super Express podaje datę

Kurzajewski i Cichopek mają wielu fanów, którzy w mediach społecznościowych życzą im szczęścia i wielkiej miłości forever.  Mają też wsparcie celebrytów i gwiazd. Wśród „ochów” i „achów” pojawiają się też liczne zapytania, kiedy para weźmie ślub. Oficjalnie tego nie skomentowali, ale…

Dziękujemy za miłość, która płynie do nas od was, a my wam przekazujemy swoją. Także za słowa, które słyszymy od wielu osób. Dziękujemy, że mówicie, iż Kasia i ja mamy swoje życie. Kiedy te życia się połączą, to cudownie, ale nikt za nas życia nie przeżyje i nikt za nas tego wszystkiego nie zrobi. Jedyne, o co możemy prosić to o wsparcie, miłość i zdrowie, które jest najważniejsze. Niech wszyscy będą szczęśliwi – obwieścili Kurzajewski i Cichopek.

Pomponik sugeruje, że dobrą datą na ślub tych dwojga były 29 stycznia 2023 r., ponieważ właśnie w tym dniu Maciek będzie obchodził 50. urodziny.

Przypominamy, że w zeszłym roku Katarzyna Cichopek wrzuciła na Instagram zdjęcia, którymi uczciła 13. rocznicę ślubu z Marcinem Hakielem. Wówczas gratulacje publicznie składał jej Maciej Kurzajewski…

Świetną okazją do takiej uroczystości byłyby z pewnością 50. urodziny Macieja, które przypadają już 29 stycznia 2023 roku – czytamy w Super Expressie.

logo Tu się dzieje