18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec urlopu

Cichopek już w Polsce. Przyszli do niej nad ranem i zabrali dzieci

12.10.2022  09:12
Kasia Cichopek już w Polsce
Kasia Cichopek już w Polsce Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Kasia Cichopek w końcu wróciła z Izraela, gdzie spędzała wczasy z nowym ukochanym – Maciejem Kurzajewskim. Dziś rano przyszli do niej pewni ludzie – weszli jak do siebie i zabrali jej dzieci. O kogo chodzi?

Kasia Cichopek spędziła swoje 40. urodziny w Jerozolimie. To wydarzenia przejdzie do historii polskiego show-biznesu, jako Skandal Izraelski, bowiem ogłosiła wówczas, wywołana do tablicy przez Paulinę Smaszcz, że jest w związku z Maciejem Kurzajewskim, jej kolegą z TVP.

Powrót do macierzy

Kasia wróciła już do Polski i odebrała swoje dzieci, Adama i Helenkę, które ma z byłym mężem Marcinem Hakielem. Według ustaleń rozwodowych to wszakże ona zajmuje się maluchami w tym tygodniu.

Jak jednak przekazuje informator „Super Expressu”, nad ranem przyjechali do niej jej rodzice, dziadkowie brzdąców, i wzięli dzieci ze sobą. Odwieźli je do szkoły. Kasia natomiast udała się kilka minut później do pracy, tj. na plan serialu „M jak miłość”. Cieszymy się, że Cichopek może liczyć na wsparcie ze strony dziadków w pogodzeniu swojego napiętego grafiku z wychowaniem uroczych dzieciaczków!

Czytaj także