18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiany w TVP

Nowa praca Cichopek! "Program misyjny"

Wojciech Kozicki
18.06.2022  12:34
Cichopek ma nowy program w TVP. Hakiel pęknie z zazdrości
Cichopek ma nowy program w TVP. Hakiel pęknie z zazdrości Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek to prawdziwa gwiazda TVP. „Pytanie na śniadanie” i „M jak Miłość” to nie wszystko. Aktorka potwierdziła, że otrzyma nowy program misyjny w TVP Kobieta. Marcin Hakiel może ją oczerniać i prać brudy w TVN, ale to ona dostaje nowe propozycje zawodowe i staje się prawdziwą matroną Telewizji Publicznej.

Kasia Cichopek za chwilę rozwiedzie się z Marcinem Hakielem, ale nie zamierza biadolić i rozpaczać. Teraz widać kto w tym związku nosił spódnicę? Serialowa Kinga Zduńska z M jak Miłość robi wielką karierę w TVP. Telewizja Polska czuje, że warto inwestować w popularność Cichopek. To dlatego poprowadziła z Maciejem Kurzajewskim jeden z koncertów podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Co więcej, sama ujawniła, że dostanie nowy program w TVP Kobieta.

Nowa praca Kasi Cichopek. Hakiel eksploduje z zazdrości?

Kasia Cichopek w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła, że będzie prowadzącą nowy format. Będzie to program o wnętrzach i ich metamorfozach. Jej zdaniem będzie to „program misyjny”.

Na antenie TVP kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program "Operacja aranżacja". Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie – ujawniła Katarzyna Cichopek w „Super Expressie”.

Będzie drugą Szelągowską? A może skończy jak Justyna Żyła, która po rozwodzie prała brudy (dosłownie!) w telewizji za pieniądze?

Pani Kasiu, trzymamy kciuki!