18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niuch, niuch... czujecie miłość?

Cichopek ma romans? Padło nazwisko gwiazdora TVP

25.03.2022  08:46
Romans na planie "Pytania na śniadanie"? Krążą plotki, że Cichopek i Kurzajewski są coraz bliżej
Romans na planie "Pytania na śniadanie"? Krążą plotki, że Cichopek i Kurzajewski są coraz bliżej Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Co za zwrot akcji! Kasia Cichopek jeszcze nie rozwiodła się z Marcinem Hakielem, a już zebrało jej się na amory i kręci się przy niej nowy absztyfikant? Tabloidy ujawniły, że  być może z Maciejem Kurzajewskim łączy ją coś więcej niż tylko program „Pytanie na śniadanie”. Będzie z tego miłość?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - czy grozi im płomienny romans? Teleshow.pl.pl, powołując się na informacje „Na żywo", podaje, że urocza para prowadzących jest ostatnio dość blisko. Podobno gwiazdor TVP „wspierał ją dotąd na wizji, a  teraz pomaga jej też prywatnie”. Za kulisami w Telewizji Publicznej krążą plotki, że ich relacja wchodzi na nowe tory.

Cichopek i Kurzajewski będą parą nie tylko prowadzących w TVP?

Przypominamy, że Maciej Kurzajewski to gorący singiel. On i Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozstali się niedawno po 23 latach związku. Tymczasem Kasia Cichopek i Marcin Hakiel już się rozstali, a rozwód wisi w powietrzu. Aktorka z „M jak miłość”, jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych Polek, z pewnością długo sama nie będzie.

Maciek wie, co przeżywa Kasia i jak ważne jest wsparcie w tym trudnym okresie. Odbiera każdy jej telefon, odpisuje na każdą wiadomość i cierpliwie słucha - zdradza tygodnikowi informator z TVP i dodaje, że Maciej Kurzajewski jest "pod urokiem młodszej o 9 lat koleżanki – pisze teleshow.wp.pl.

Pani Kasiu, życzymy szczęścia i sukcesów w miłości!

Maciek jest pod urokiem Cichopek, podziwia ją za wielką pracowitość i klasę. Za kulisami śniadaniówki już mówi się, że Kasię i Maćka łączy coś więcej niż praca - ujawnił informator "Na żywo".

logo Tu się dzieje