18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Kurzopki" szczęśliwe?

Cichopek o romansie z Kurzajewskim. Pierwszy raz!

Wojciech Kozicki
17.10.2022  10:12
Cichopek o romansie z Kurzajewskim. Pierwszy raz, wyznanie
Cichopek o romansie z Kurzajewskim. Pierwszy raz, wyznanie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Katarzyna Cichopek wreszcie po raz pierwszy oficjalnie opowiedziała o nowym związku z Maciejem Kurzajewskim. Gwiazda „M jak Miłość” na łamach „Party” ogłosiła nowy rozdział w życiu. 

Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest już oficjalnie potwierdzony przez gwiazdy TVP. Był nawet publiczny pocałunek. Wcześniej tę relację zaspoilerował Marcin Hakiel, który zasugerował, że aktorka go zdradzała. Teraz celebrytka udzieliła wywiadu magazynowi „Party” i opowiedziała oficjalnie o swojej relacji z Kurzajewskim. M jak miłość?

Cichopek o związku z Kurzajewskim. „Spełnienia marzeń”

Cichopek po prostu cieszy się miłością. Nie skomentowała informacji o dacie ślubu z Kurzajewskim, która trafiła do internetu. Nie skomentowała również doniesień o tym, że za chwilę zamieszka z Kurzajewskim.

Skoczyłam 40 lat i czuję, że otwieram w życiu nowy rozdział. To, co było, zostawiam za sobą i z optymizmem patrzę w przyszłość. Sama jestem ciekawa, co mi przyniesie. Życzę sobie zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń, zwłaszcza podróżniczych i miłości – powiedziała Cichopek w „Party”.

Kasiu, trzymamy kciuki za miłość!

Czytaj także