18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pierwszy kryzys?

Cichopek podjęła ważną decyzję. Przykre wieści dla Kurzajewskiego

13.10.2022  14:10
Kasia Cichopek podjęła ważną decyzję
Kasia Cichopek podjęła ważną decyzję Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER, Piotr Molecki/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili już oficjalnie swój związek. Teraz czas podjąć pierwsze ważne decyzje. Jak donosi „Fakt”, para nie zamierza zamieszkać razem. Chodzi o obowiązki zawodowe i prywatne Kasi.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są oficjalnie w związku od zaledwie kilku dni, lecz muszą podjąć już pierwsze ważne decyzje. Pisaliśmy m.in. o tym, jak na parę zapatruje się kler, jej syn oraz, poniekąd, Marcin Hakiel. Teraz „Fakt” donosi, że Kasia Cichopek nie zamieszka razem z Maćkiem.

Nawał obowiązków. Nie ma łatwo

Mimo że planują iść razem przez życie, nie chcą jak na razie zamieszkać wspólnie. To kwestia nawału obowiązków u aktorki - musi pogodzić nowy związek z pracą i dziećmi.

Fakt pisze, że:

Kasia koncentruje się teraz na swoich najważniejszych obowiązkach: tych wobec dzieci i tych zawodowych. Jak mówi nam nieoficjalnie jedna z jej znajomych, właśnie dlatego Kasia nie planuje zamieszkania z Maćkiem

Jak zapatruje się na to sam Maciej Kurzajewski, jeszcze nie wiadomo. Możliwe, że oboje chcą wziąć cały związek na spokojnie i nie śpieszyć się. Nie można się temu dziwić. Cała Polska uważnie obserwuje ich ruchy, a wszystko zaczęło się od serii skandalów. Zresztą nawet ich pracodawca, TVP, musiał zwołać sztab kryzysowy, aby ocieplić wizerunek pary.

logo Tu się dzieje