18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani w szoku!

Cichopek w związku z Kurzajewskim. Niespodziewana REAKCJA JEJ SYNA!

10.10.2022  10:25
Syn Kasi Cichopek reaguje na jej związek
Syn Kasi Cichopek reaguje na jej związek Fot: WOJCIECH STRÓŻYK/REPORTER, Instagram Kasi Cichopek

13-letni syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zareagował na jej nowy związek z Maciejem Kurzajewskim. Dotychczas bliscy Kasi dystansowali się do jej nowego życia i unikali komentarzy.

Późnym piątkowym wieczorem Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili światu swój związek podczas wspólnej wycieczki do Jerozolimy. Kasia pisała nawet o „miłości” między parą.

W sobotnim „Pytaniu na śniadanie” opowiedzieli o tejże miłości, którą widzą nawet na styku Izraela i Palestyny.

U nas miłość pojawia się na każdym kroku – czy to w Izraelu, czy w Autonomii Palestyńskiej – każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo „miłość”. To nasze podróżowanie wynika z ciekawości świata. Cudownie jest poznawać nowe miejsca i odkrywać na nowo te, które znamy, gdy towarzyszy nam ktoś, kogo się kocha. To jest najpiękniejszy czas

– opowiadał Maciej Kurzajewski.

Co na to syn Kasi?

Pod wspólnym postem na Instagramie, mogliśmy przeczytać lawinę pozytywnych komentarzy od innych celebrytów, którzy popierają związek Kasi. „Zasługujesz na szczęście”, napisała Anna Mucha, a Agustin Egurolla dodał eleganckie „wszystkiego dobrego”.

Pod zdjęciem pojawił się też komentarz Adama Hakiela, 13-letniego syna Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Dotychczas bliscy Kasi nie komentowali publicznie jej związku, tym samym jest to spora rewelacja. Na szczęście dla gwiazdy TVP, jej syn Adam popiera jej szczęśliwy związek. W swoim komentarzu zamieścił trzy serduszka (zrzut ekranu poniżej). Mama może być więc szczęśliwa i spokojna o to, co myśli o tym związku jej najstarsze dziecko.

Komentarz Adama Hakiela
Komentarz Adama Hakiela Fot: Instagram Kasi Cichopek
Czytaj także