18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kurski lubi to?

Cichopek weźmie rozwód kościelny? "Ślub z Kurzajewskim"

Wojciech Kozicki
18.10.2022  13:50
Cichopek weźmie rozwód kościelny? "Ślub z Kurzajewskim"
Cichopek weźmie rozwód kościelny? "Ślub z Kurzajewskim" Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wzięli rozwód bez medialnej wojny. Aktorka z „M jak Miłość” związała się oficjalnie z Maciejem Kurzajewskim. Nieoficjalnie mówi się, że mają ochotę na ślub w kościele. Czy gwiazda TVP weźmie rozwód kościelny jak Jacek Kurski?

Katarzyna Cichopek jest już po rozwodzie z Marcinem Hakiel, a teraz oficjalnie jej absztyfikantem został Maciej Kurzajewski. M jak miłość kwitnie, a niektóre media podają już nieoficjalnie datę ślubu gwiazdorskiej pary. Czy będzie to jednak ślub kościelny? „Twoje Imperium” ujawnia, że Kasia Cichopek być może będzie starała się o rozwód kościelny.

Rozwód i ślub Cichoopek? Hakiel się nie zdziwi

Gwiazda "Pytania na śniadanie" może zabiegać o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego z Marcinem Hakielem. Jest to możliwe, co udowodnił niedawno Jacek Kurski. Co więcej, „Twoje Imperium” podaje, powołując się osoby z otoczenia aktorki, że romantyczne zdjęcia z Kurzajewskim wzbudziły niesmak Hakiela. To on ma podobno spodziewać się kolejnego ruchu Cichopek, którym może być rozwód kościelny.

"Marcin mówi, że się nie zdziwi, jak zacznie załatwiać rozwód kościelny, aby wziąć ślub z Kurzajewskim" - cytuje informatora "Twoje Imperium". 

To wciąż informacje nieoficjalne, ale wszystko się może zdarzyć. W TVP wszystko jest możliwe. Jacek Kurski unieważnił poprzednie małżeństwo, by stanąć przed ołtarzem z Joanną Kurską, obecną szefową "Pytania na śniadanie".

Czytaj także